boky boky boky

miumiu25

no tak s bokmi mam aj ja brutalny problem :( pri vyske 165 cm vazim 49 kg a boky mam stale 91-92...na mne je to tak divno rozlozene, chuducky vrch a len ten zadok a boky...cvicim 4 x do tyzdna pilates,ale stale mam take roztrasene stehna :( Neviete niekto cviky na zostihlenie stehien? Zijem na vidieku a nejake dochadzanie za cvicenim je problem...Inac to s foliou je dobre, ak mate skoricovy gel - pomohlo mi to s celulitidou :)

tesa2541

Ked sme uz pri chudnuti ?
Povedzme ze schudnem 15 kil, akym ubytkom sa to prejavi na mojom pase a bokoch v cm ?
ked to niekto vie pls napiste...

MišutinQaaa

Ahojte prosím radu :D chcem ešte máť viac ploche brukško :) Píšete na email :D
k-w-i-e-t-o-c-e-k-520@azet.sk

milejd

Mam problem schudnut z bokov stale pozeram do zrkadla a vravim si iba tak 5 cm a uz by to bolo lepsie.Uzivam tabletky na poruchu stitnej žlazy a vravim si ci mi tie kila na bokoch nepridavaju.Mama ma tiež boky velke,tak ma napadlo ci to nieje dedicne,lebo mam dve sestri a tie problem nemaju.Uz som si kupikla kruh na cvicenie cvicim aj rozne cviky na boky a nic.Prosim o radu

vaznyStravovatel

pre vsetkych co chcete schudnut:
jedzte aspon 50 az 70% surovej zeleniny a vaha vam pojde rapidne dole. Mozete dat aj na 80% ale viac radsej nie - nie som nejaky odbornik a preto viac neodporucam.

dalej sa naucte kombinovat jedlo:
uhlohydraty(sacharidy) a bielkoviny nejedzte naraz
lebo vam bude tazko travit.
teda napr. maso a zemiaky, maso a rozky, ryza a ryby.
su to nase dlho zauzivane zvyky a to je na tom najhorsie...
kludne spapajte maso a hodinu nato si dajte zemiaky ale nie spolu.
Zelenina sa hodi ku vsetkemu a alkalizuje organizmus teda vas zbavi prekyslenia co mate z beznej stravy, ale pozor iba surova (a tiez by mala byt cerstva) je alkalizujuca alebo zohriata do cca 50 stupnov.
aj varena zelenina je zdrava ale je uz mierne kyselinotvorna.
Ovocie je tiez kyselinotvorne okrem kyslich kuskov(citron, limeta, grep a aj zeleny banan :) ale to radsej nejedzte)
a pametajte ze ovocie jedzte vzdy osobitne. ak ho s niecim skombinujete tak vam zacne kvasit v brusku.
Dalej neviem ako je to so solou, ale tak sa mi zda ze sim je clovek viac pri sebe tak tym si viacej soli. tak ak vela solite tak trosku uberte.

a este huby - su to v podstate pliesne takze ja ich uz nejem. a vraj vsetky su jedovate len tie co su jedle tak maju menej jedu s ktorym si clovek hravo poradi.

inac sa zamyslite tiez na dniecim ze kolko clovek vydrzi a bez coho:
kyslik - asi 5min
teda spravne hlboko dychajte(uvedomte si ako dychate ked sedite zhrbeny)
ked budete spravne dychat tak sa vam rozhybu creva a ktovie co este...
voda - asi do troch dni
teda je dolezitejsia nez jedlo
jedlo - viac nez bez vody. Podla toho nakolko ste znecisteny(cim viac tym menej vydrzite)

teda ak budete spravne jest a zle dychat tak nieco urcite nebude v poriadku. tiez to plati o vode doprajte si dajaku cistu vodu a aspon 3litre za den (+plus-minus podla vysky veku vahy sportovania atd.)

inak k tej zelenine mam to z jednej knizky pomerne novej(o rovnovahe PH v krvi), autor tam vysvetluje novu teoriu vzniku chorob ze vznikaju z prekyslenia organizmu.

odporucam sa prejst sem tam po velkom knihkupectve a kupit si dajaku knizku alebo knizky od odbornikov (radsej precitajte viacej) a urcite nieco objavite co vam pomoze...
a nehladajte knihy a recepty na chudnutie ale na zdrave stravovanie a potom urcite schudnete.

sisa1234

ako casto mám cvicit na boky?som stihla,len tie boky akoze.Do noh nepriberam len na boky.co s tym?potrebujem nejaku radu.co cvicit,ako atd..

amy389

trane: to ze sa ti zda ze mas velke boky mozno nie je problem taky ze tam mas tuky ale je to o tom ze mas taku konstrukciu tela. mas sirsie boky a s tym sa neda nic robit. akurat mozes vylepsit ine partie tela a to opticky zmensi boky

trane

Chcel by som sa vas spytat:Som muz.Snazim sa chudnut.Mojim najvacsim problemom su boky.Mam velke boky no podla mna ay keby som schudol tak mi take ostanu lebo nemam nanich wela tuku ale stale su velke.Nieje to problem triesel alebo panvy???...poradte.Dakujem.