vodičák a veľký stres

Príspevok v téme: vodičák a veľký stres
Annnna

Dala som sa na vodičský kurz, naozaj som si ho chcela spraviť. Aj kvôli sebe aj kvôli tomu, že ho zamestnávatelia celkom často vyžadujú. Najprv to vyzeralo ok, avšak potom prišli jazdy...Som osoba, ktorá veci a udalosti intenzívnejšie prežíva a viem sa aj pekne vystresovať...so šoférovaním to nebolo také zlé, aj keď som bola dosť v strese a do toho mám inštruktora, ktorý, povedzme že veľmi spokojný nie je (menšia trpezlivosť a reči)...viem, že je tam na to aby ma to naučil ale pri jeho slovách som sa začala cítiť ako hlúpa..neschopná..že na to nemám..nie som ani technický ani športový typ to je fakt...ešte k tomu ten stres...dopadlo to so mnou tak, že teraz som kvôli tomu vystresovaná stále, bolieva ma hlava, brucho,občas si poplačem keď som sama, moja prvá myšlienka ráno je hneď na vodičák a aj posledná keď idem spať...najradšej by som s tým sekla, ale nechcem sklamať svojich blízkych že mi zase niečo nevyšlo a aj ma to stálo veľa peňazí :/ viem, že to veľmi prežívam ale nemôžem za to, som proste taká...čo by ste robili na mojom mieste? pokračovali by ste?zažili ste niekto niečo podobné? ja už naozaj neviem čo so sebou, už sa neviem ničím rozptýliť lebo mysľou som stále na jednom mieste :(

Xxyyzz

Ahoj, tiez som to mala podobne s vodicakom. Tiez mam taku povahu ako ty. Nastastie som mala instruktorov viac a niektori ma vedeli nie len ucit, ale aj upokojit a presvedcit ze to zvladam. Nechcela som sklamat hlavne samu seba, tak som to nevzdala a vodicak urobila. Bola som nutena hned aj sama jazdit, tiez kvoli praci. Po prve mi to takto ovela lepsie vyhovuje, pretoze deti musim viezt na jeden smer a ja idem uplne na iny. Autobusom by som to nestihala a rovnako by som nestihala poobede skolku. Navyse v praci musim ist tiez obcas nieco vybavit autom, a pritom moja praca so soferovanim nema nic spolocne. Co sa soferovania tyka, strach uz nemam vobec, ale chyby este stale robim ( nie ze by som niekoho ohrozovala). Som ten typ co parkuje na 10 x. Soferovanie ma inak nebavi, keby to nebolo nutne, tak si vodicak nikdy neurobim. Drzim ti palce, dolezite je verit si. A potom co najviac soferovat, skusenostami nadobudnes vacsi pocit sebaistoty za volantom. Ak treba, priplat si kondicne jazdy pred skuskami, kazda jazda navyse je super :-)

going

tak ja mam odpracovane už dost rokov, niekolko profesii som vystriedala ale ziadny zamestnavatel odo mna nepozadoval vodičák...
to máš z ktorej dimenzie..?!
jedina profesia v ktorej vyzauju vodičák je logicky sofer z povolania, a este díler - clovek ktory chodi z mesta do mesta prezentovat lieky,..

na poziciu predavacky, vyrobneho pracovnika, lekára, sestry, ani manager nepotrebuje vodičak... !