Su pre muzov submisivne zeny atraktivne? Nazor na DDLG

Príspevok v téme: Su pre muzov submisivne zeny atraktivne? Nazor na DDLG
MuffinK

Boli by ste ochotni mat vztah so zenou, ktora by sa chovala ako dieta a museli by ste ste ju tak aj vnimat? Tym chcem povedat, ze by ste boli vo vztahu v postaveni rodica, ktory musi byt nad svojou priatelkou dominantny. Musi rozhodovat o tom, co moze a nemoze, kedy to moze a s kym. Samozrejme si toto nepomylte s domacim nasilim alebo nejakym druhom utlacania partnera. Jedna sa o situaciu, kedy si zena vyslovene zela takyto sposob zaobchadzania. V poslednej dobe sa stretavam skor s nazormi, ze muzi vyhladavaju sebestacne zeny, ktore si vystacia aj bez muzov

emancipo

Submisivne zeny su tie ktore sa podriaduju svojim muzom takmer vo vsetkom len aby si ho udrzali pri sebe. Muz im keca do toho ake maju mat vlasy, ako s a maju malovat, aku farbu vlasov maju mat, ci sa.mozu alebo nie ostrihat, ake topanky maju nosit, co maju jest.
Poznam niekolko takych prikladov z okolia.
Ona jedla maso a on nie vegetarian ak chcela aby ju neopustil musela ak ona prestat jest maso.
Druha sa ostrihala a jej manzel robil z tojo take divadlo akoby ostrihala jeho :D
Tretia podstupila zvacsenie prsnikov lebo jej jej drahy povedal ze chce aby mala vacsi prsia lebo jemu sa tale pacia...casom si aj tak nasiel milenku. Jej ostali oci pre plac a operaciu splaca zanho doteraz.
Toto su submisivne zeny ktore kvoli muzovi sa podriaduju vo vsetkom len aby ho nestratili. Ti muzi su manipulatori.

humso

To su take otazky, ako ze ci sa zeny s hnedymi vlasmi pacia muzom. Nuz niektorym ano, niektorym nie.Zavisi to od celkovej povahy a vzhladu Takych tem zo suterenu IQ tu bolo hodne. Ze ci sa zeny s velkymi/malymi prsiami pacia muzom, s dlhym, alebo kratkym obocim, niektore sem dokonca pchali aj fotky neakych modeliek, lebo ak tu niekto napisal ano, tak sa hned isli stajlovat podla ich vyzoru.

BJ_2

su to dusevne naruseni jedinci.
a inak neviem co sem pletiete sex, to mi zase pripada, akoby si niekto zalozil temu a pisal si tu sam na nu. ona sa na sex nepytala, tak co to sem pletiete furt nasilu?

0v4cka

moja je riadna sekera a tiez neznasam za nu nieco vybavovat aj ked sa to mestava casto.
akoze ked sa jedna o sex tak ok ale v beznom zivote by to bola fakt otrava. idealne je ked sa necha ukecat na vsetko ale inak sa vie zabavit sama a tiez si sama vsetko vybavi a netaha do vztahu rodicov...

chlpatyhaf

Rovnako ako Franek. Bolo aj aj, ale teda nie az v takej sirokej miere kedze ja niesom prave od prirody dominantny a nebavilo by ma to (asi) furt. Ja sa dobre citim ako sub, ale zase tiez nie stale.

NearToo

Treba pouzivat v tomto pripade tie prave slova. Nie vsetko co sa javi ako "tak" tak aj je. Ale toto je narocne na pochopenie. Akosi vsetci mlcia.