Pre ktorú sa rozhodnúť?

Príspevok v téme: Pre ktorú sa rozhodnúť?
mamdilemu

Poznám dve ženy, sympatické obe ale:
PRVA, je krásna, príťažlivá, má ideálne miery,prsia a zadoček, krásnu tvár a zuby. Ale je trochu povedal by som prihlupučká, má naivné názory a pohľad na svet, taká princezná trochu rozmaznaná, rada sa parádi a čačká, rozhadzuje peniaze na zbytočnosti handry, nechty, kaderníčku, kabelky a pod. Trochu lenivá, ja mám rád túry, výlety, zpoznávam nové miesta, občas športujem, vychutnávam si život skôr v tom zmysle že vnímam svet nie z materiálnej perspektívy ale z duchovnej, to čom nám daroval Boh, prírodu, zvieratá, krásy každého ročného obdobia, dokážem len tak sedieť a vnímať tú krásu ..žiaľ ona nie, ona má radšej ruch mesta, zábavu, diskotéky, bary, nočný život atď. Aj ja si rád povyrazím ale nie stále potrebujem aj svoj kľud nie vkuse ruch mesta a kopec ľudí.
DRUHA: je menej krásne, taká bežná, nieje škaredá ale ani modelka, nemá sexi miery, nestará sa prehnane o seba, nerozhadzuje peniaze na luxus a rozmary svetského života, uvedomuje si že život je vrtkavý a dnes tu sme a zajtra už nemusíme byť, preto si tiež ako ja vie uvedomiť že krásy ktoré nám daroval Boh treba vnímať každý deň a ďakovať zaň ako je lezúca lienka v tráve, spev vtákov, šum listia v korunách stromov, rosu na lúke, padajúce lístie .. proste vie tiež ako ja meditovať a vnímať tu božskú prítomnosť všade vôkol. Keď som s ňou smejeme sa, vie poradiť, vie rozosmiať, vie podporiť, vie dodať energiu, v mnohých veciach sa vieme zhodnúť a robiť kompromis. Teším sa keď ju počujem, cítim a vidím.
A teraz, tá dilema.. jedna má priťahuje svojou ženskou krásou a sexi telom, vnadami, erotizmom ktoré z nej sála tá krása..
..druhá skôr tou empatiou, veselosťou, nádejou, pochopením, pokojom, harmoniou, a rozvahou.
Obe ma priťahujú ale každá niečim iným. A ja sa neviem rozhodnúť ktorou cestou sa vydať do budúcna? Mám 34

debilneotazky

z celeho prispevku som nevyčítala, že by obe mali o teba zaujem?
ani jedna...
v skratke- 1 -pekna ale hlupa
2- škareda ale mudra..
takze asi to bude tretia... normálna

Nokidsontheblock

Nechápem nad čím ešte váhas. Akú máš budúcnosť s tou prvou? Neodsudzujem štýl života akým žije, lebo každý si ideme to svoje v živote a nikto nesliape v našich koľajach. Ale ak si takto duchovnejsie zalozeny, meditujes, chodíš do prírody a viac ťa to baví ako ten nočný lifestyle, tak ostan s tou druhou. Vieš, ono čím budeš starší, tým viac pokoja budeš potrebovať a pri tej prvej by si to asi ťažko mal. Je trochu povrchnejsia, a má úplne iné hodnoty v živote ako ty. Nieje nad harmóniu a pokoj vo vzťahu. Vieš sám dobre s kým si viac rozumieš, a pozerať na to že tá prvá je krajšia? Už som to tu kdesi písala, z peknej misky sa nenajes. Stojí ti za to byť s prvou len kvôli výzoru? To vážne? Myslíš že tá prvá tá má úprimne rada? Ak by sa ti nebodaj niečo stalo, ostala by s tebou? Postarala by sa o teba? Pochybujem o tom. Tá druhá určite áno, tak pozeraj trochu do budúcna a nie len na to, pri ktorej sa ti viac stavia k... Bez urážky. A to nevravím keď začnete spolu bývať, alebo prídu prvé vážnejšie problémy, deti atd. V živote prichádzajú rôzne situácie a menia sa aj ľudia, ale strácať čas s prvou a veriť že sa zmení časom? Je to tak hlúpe a naivne. Takisto ako si aj niektoré ženy myslia že otehotneju a tým si zaviažu chlapa, a ostane už len s nimi do konca života... Nemás ani nad čím váhať, ale môžeš mať kľudne aj obidve, je to na tebe a tvojim svedomí, a raz sa ti to v živote vráti. Tak veľa šťastia pri rozhodovaní :D

zavinacicek

Mal by si si vybrať tú druhú. Podľa toho, čo si napisal pri tej prvej usudzujem, že si jeden lakomý sebec, ktorý ma problém partnerku potešiť nejakým darčekom. Len by ma zaujímalo, ako chce taký lakomec zabezpečiť svojú budúcu rodinu, teda deti a manželku.

Confess

Nevybrala by som si ani jednu. Do vztahu sa ma ist s clovekom ktory sa ti paci fyzicky aj vnútorne. Hladala by som inde ...

Tutanchamon_xD

Pre teba by bola určite lepšia žena s ktorou máš toľko spoločného. Vieš si predstaviť žiť so ženou číslo jedna, ktorá ťa síce priťahuje svojim výzorom ale pritom máte spoločného veľmi málo a chceš byť s ňou v podstate kvôli tomu ako vyzerá ?

Pri žene číslo jedna sa môže rýchlo stať, že ten vzťah skončí, pretože ty máš rád prírodu a jej krásu a ona má rada ten mestský život a rada chodieva do barov, klubov a to je práve ten jej život, ktorý ona miluje a tebe zase až tak veľmi nevonia, pretože potrebuješ ako si písal svoj pokoj, ktorý si najlepšie vychutnáš niekde v prírode, kde nikoho naokolo niet len teba a ten pokoj na duši, ktorý pociťuješ.

Tým chcem povedať, že ten vzťah nebude ideálny, pretože každý máte radi niečo iné a možno ona nebude prispôsobivá a nebude ani akceptovať tvoje názory a bude si jednoducho žiť ten svoj život aj naďalej či už s tebou alebo bez teba. Nehovorím., že to tak musí byť ale môže.

Druhá žena, ktorá ťa nie tak veľmi výzorom priťahuje má ale s tebou veľa spoločného a to si myslím, že je naozaj dôležité ak chceš naozaj reálny vzťah so ženou a chcete tvoriť pár. Môžete si spoločne užívať veci, ktoré tak miluješ a to je napríklad ten pokoj v prírode, ktorý má rada tak isto aj ona a vo dvojici to bude ešte krajší zážitok ako keby si tam mal chodiť sám. Určite sa zhodnete aj na veľa iných veciach a bude vám spolu fajn. Toto sú len rady ale rozhodnúť sa musíš len ty kamarát. Určite nie si sprostý a rozhodneš sa správne. Počúvaj čo ti našepkáva tvoje srdce a som si tým istý, že ešte pred založením témy si hlboko v srdci už aj predtým vedel s ktorou by ti bolo lepšie a s ktorou by si bol naozaj šťastný.