Preparaty od Dr.Jonasa -Joalis

lala

Dakujem za reakcie.Dobre mi padlo ich citat.Ja detoxikujem uz 3 mesiac.Naraz beriem 4 preparati,dreny 2x a helpy 2x.Na zaciatku sa mi zhorsil stav.Pocula som ze vraj to je dobre znamenie,nakolko sa uvolnuju v tele loziska.Budem ich uzivat nadalej.Prajem Vam vela zdravia a pozitivnej energie!

annna

Od decembra som asi tri mesiace uzivala kvapky No-degen od Joalis, tiez na detoxikaciu organizmu, rano nalacno 10 kvapiek, a stalo sa to ze som celu zimu potom nebola chora. Po ine roky som v priebehu chripkoveho obdobia bola aj 4x chora a stale antibiotika a teraz nic. Uzivala som a aj teraz uzivam tiez bylinkove preparaty od Energy (tiez odporucam) vtedy som to kombinovala. Ochorela som az v maji ked zacali tie prve teple dni, ale priebeh choroby bol velmi rychly a zdaleka som netrpela tak ako po minule roky. Ja ti odporucam tie pripravky, pretoze ja mam dost zdravotnych problemov a skusam aj pripravky alternativnej mediciny.

michala

mam skusenosti s dvomi preparatmi:joalis laryng a na detoxikaciu.moja dcera od vtedy nebola chora.ma dva roky a do 1a1/2 roka zjedla 12 antibiotik.po joalise uz nevzala ani paralen