Preparaty od Dr.Jonasa -Joalis

XXLL

čo to tu posím vás píšete aké blbosti. kvapky od dr. jonáša samozrejme že účinkujú ale je dôležité aj ako ich používate. ja ich beriem už pol roka a stále mám nejaké reakcie. niektoré problémy sa mi už stratili, iné ešte riešim. treba si nájsť skúseného terapeuta a nie len nejakého takého rýchloporadcu čo sa nevyzná v ľudskom organizme.
moja krstná mala od detstva hrozné bolesti chrbtice a už nevedeli lekári čo s nou brala len samé lieky od bolesti a mala ísť na operáciu. aj pomocou jonášovych kvapiek sa z toho po roku a pol dostala. samozrejme, nebrala len to ale veď kto je taký naivný a myslí si, že nejaký jeden produkt ho dostane z každého problému?
vážený, uvedomte si že je dôležité aj to u koho sa liečite. lebo ani jonášove kvapky nie sú všemocné a aj sám doktor jonáš odporúča nielen svoje kvapky ale aj všelijaké vitamíny, čaje a iné doplnky. ja som tiež začala liečbu u dr. albertovej jonášovými kvapkymi ale dala mi aj iné lieky, nielen tie. pochybujem, že keby jonášove kvapky neúčinkovali, tak práve ona by sa nimi vo svojej praxi zaoberala. určite s nimi má dobré skúsenosti inak by ich predsa nepoužívala. Ak ste ale natrafili na niekoho kto nič iné nepozná a robí vlastne len nejakého poradcu detoxikácie tak sa nečudujte, že vám to nepomohlo. podľa toho ale nemôžete celú metódu znevažovať. za všetkým sú vždy konkrétny ľudia. ani to že je niekto lekár ešte neznamená že mu záleží na pacientovi. možno fakt mu ide len o tie nešťastné peniaze. ale veď na to máme rozum aby sme rozmýšľali komu sa zveríme. osobne neverím tomu, že by dr. jonáš neodporúčal svojim klientom aj vitamíny a minerály. napr. ja keď som začala liečbu tak hneď na prvom vyšetrení mi albertová povedala ktoré konkrétne minerály mi chýbajú. kázala mi kúpiť ich v lekárni. a kŕče v nohách mi do dvoch týždňov úplne prestali. ako je možné, že mi to nepovedal ani neurológ ani cievny, hoci som u nich bola opakovane? veď som mohla byť bez problémov, nie? čo z toho mala albertová, že mi kázala v lekárni kúpiť minerály? vôbec nič. nechápem, prečo niektorý ľudia vždy za všetkým vidia len to zlé. a všetkých hádžu do jedného vreca. jedna skúsenosť predsa ešte nie je smerodajná.

ivuľa

veľmi som verila týmto prípravkom,mám problém so srdcom..beriem už tretí týždeň a nepozorujem žiadnu,ani len malilinkú zmenu.takže túto fľašku doberiem,aby som ju nevyliala,ale vymočila a určite nič ďaľšie nekúpim.To je moja skúsenosť.

niceday

bohuzial peniaze pokazia asi kazdeho. teda cest vynimkam ale je ich malo. skoda veru ze aj takuto pracu idu mnohy ludia robit len kvoli peniazom. len aby co najviac zarobili. clovek si sice moze povedat, ze je to ich hanba, ale bohuzial aj skoda nas pacientov. my na to doplacame zatialco sa oni obohacuju.

doubledog

som prekvapeny, ake negativne skusenosti mate s joalisom, mne aj mojej rodine vzdy velmi pomohol

a co je to ta psycholiecba?

prirodna

sorry, psycholiecba nie je alternativna metoda, je to regulerna liecba, ktora sa vo svete pouziva coraz castejsie. len u nas zatial sa nenasiel nikto, kto by ju oficialne zaviedol, lebo poznatky o nej su chatrne. to je liecba, ktora ma presne postupy, nie nejake svojvolne oblbovanie pacientov.

prirodna

ak niekto chce sa liecit prirodnou medicinou tak odporucam z vlastnych skusenosti fytoterapiu, ktora je overena tisicrociami a nie pokusy nejakeho experimentatora o ktorych nikto dokopy nic nevie a on sam si svoju metodu chrani ako vyrobne tajomstvo. ziadny liek ktory nepresiel niekolkorocnym testovanim a nie je spolahlivo bezpecny a overeny nezavislymi odbornikmi by nemal byt v obehu. to sa netyka len chemickych liekov ale aj takych ktore pouziva alterantivna medicina.

a kto nechce fytoterapiu nech vyskusa asi najucinnejsi liecebny postup aky vobec existuje - cize psycholiecbu. len zial tuto metodu robi na slovensku len malo odbornikov. nemam na mysli vymyvanie mozgov nejakymi sarlatanmi ale regulernu odbornu psycholiecbu. neviem ako to prelozit do slovenciny, ten nazov som prevzala zo zahranicia a volne prelozila. to je dnes vo svete jedna z najuznavanejsich alternativnych metod.jej ucinok je takmer 90 percentny a to je uz co povedat.

tolerantny

Vojto, nezáviď! Jonáš potrebuje prachy, má mladú ženu a malého syna. A on je už starý, musí ich zabezpečiť. Dopraj mu to, veď nie je jediný. Takých chodí po svete ajajáj! A čo také MLM-ky, to nie je nič? Herbalife, mladý jačmeň, golden yuka, energy, diochi, starlife.......... všetci sa nabaľujú a blbí a chorí platia a nadávajú. Buď múdry a nestaraj sa o blbých, veď to nie sú tvoje prachy. Kto ti kázal chodiť na toľko vyšetrení? Kto chce veľa vedieť, veľa sa dozvie. Len nech sa potom nečuduje, keď ho tie informácie tlačia v žalúdku. Mal si ostať doma a uvariť si čaj. Dnes si už mohol byť zdravý.

vojto.m.

este som zabudol dodat, ze ta ing. eliasova, ta riaditelka, je vlastne ekonomka. to je v poriadku, ako riaditelka nejakeho centra, to beriem. ale ako terapeut - to teda neberiem!

vojto.m.

vazeni, toto vsetko co tu pisete je nic proti mojej skusenosti. odohralo sa to uz pred vyse rokom. vtedy mudr. jonas este chodil vysetrovat do bratislavy. tak som sa k nemu objednal so svojim chronickym problemom. cele to trvalo asi 10 - 15 minut, stalo to skoro tritisic korun a potom samozrejme lieky. tie mi dali hned tam ako som platil za vysetrenie. v tom case uz na mojej stolicke sedel dalsi adept. a dalsi cakali. styria za hodinu, od rana do vecera, super biznis. ale kaslal som na to, chcel som byt zdravy. potom som bol na navsteve u rodiny a tam mi povedali, ze som dobre naletel. nejako mi to nedalo, tak som sa objednal do blavy dalsiemu takemu jonasovmu poradcovi alebo ako ich volaju. to bola pani daniela kellerova v ruzinove, tiez v bratislave. bolo to 6 tyzdnov po tom jonasovom merani. to uz som mal u nej celkom ine vysledky a zaujimave, ze aj uplne ine chronicke ochorenia. no nedalo mi to, nasraty som sice bol, tak reku, vyskusam este raz. a objednal som sa k riaditelke toho ich centra na slovensku ing. eliasovej. no co vam mam povedat: zase celkom ine problemy. zena uz zurila, tolko vyhodenych penazi. ani sa jej necudujem. ale ja mam strasne tvrdu makovicu. hovorim si- pockaj, nie do tretice, ale do stvrtice vsetko dobre. a tak som sa prepasoval zase k jonasovi ked znova prisiel do bratislavy. a to este len bolo prekvapenie! odrazu som mal celkom nieco ine ako ten prvy raz pred par mesiacmi. keby to boli akutne veci, no, poviem si, aj to je mozne, ved telo sa meni. ale vsetci tito odbornici mi hovorili o chornickych ochoreniach. do riti, tak ma to sralo, ale bol som ticho. mal som chut jonasovi povedat co si o tom jeho merani myslim, ale nejako v duchu som sa ovladol. na lieky som sa vyprdol, ved naco aj. mozno aj ucinkuju, ale komu? ako vedia, ktory liek komu dat, ked nevedia zistit pricinu choroby? a nevedia ani aka je to choroba, co je za tym vsetkym. hovorte si co chcete, chvalte si kolko chcete, tuto skusenost mi nikto nevezme a uz ma nikto nepresvedci o opaku. pan doktor jonas mozno bude raz tazko umierat, ked si spomenie na to mnozstvo ludi, ktori mu prispeli na jeho bohatstvo. ja mu nic zle nezelam, clovek je hriesna nadoba a kazdy raz zakopne. tak nech sa mu dari aj nadalej, ale bezo mna.

mamamia!!!

Naozaj neviem nájsť lepšiu prezývku. Keď som si totiž prečítala príspevok od Homdex, skoro som odpadla. Tak toto je terapeutka, ktorá nevie správne napísať ani preparát Joalis, v texte má neuveriteľné množstvo hrubých chýb, za ktoré by sa hanbil snáď aj žiak prvého stupňa ZŠ. Aké vzdelanie má vlastne táto "terapeutka"? Akí ľudia absolvujú tzv. školenia firmy Joalis? To do ľudského organizmu má právo špárať každý diletant? Slovo vidí napísané vtipne ako vydí...(?). Pani si z nás asi strieľa, pravda? Nuž ale, ďakujem pekne, k takémuto nedoukovi naozaj nemienim drať krpce. MUDr. Jonášovi by malo záležať na jeho mene, veď takýto ľudia mu robia hroznú reklamu. Alebo aj v jeho prípade sa jedná len o biznis? Možné je všetko, život je krátky a urvať treba z neho čo sa dá. Tak si dnes predsa vysvetľuje svoje poslanie nejeden úspešný podnikateľ.