Preparaty od Dr.Jonasa -Joalis

RNG

Pristup dr Jonasa je v celku spravny, aj ked nie kazda diagnoza je presna a nie kazdemu vsetko zaberie.
Ze si za to necha poriadne zaplatit-nuz zijeme v realnom svete penazi a on z toho zije. A zrejme chce zit co najlepsie....

evita123

ahoj, maria
doporučujem ti nájsť detoxikačného poradcu, špeciálnym prístrojom ti premeria jeden bod na ruke a zistí toxické zaťaženie a infekčné ložiská, podľa toho doporučí aj liečbu, závisí o aký problém ide a hlavne či je to chronické a dlhodobé, tam dlhšie trvá aj liečba.....

rastovic

ja aj moja zena mame s Joalisom naozaj vyborne skusenosti, pouzivam tuto metody uz roky a dalsim klientom bude moj maly syn :)
tie detoxikacne priznaky su dost neprijemne, mozu nastupit okamzite alebo po dlhsom uzivani (zazil som oba pripady)
je fakt, ze je to dost drahe.
liecil som si vselico, od zapalu zaludka, cez boreliozu na srdci, chlamydie, zanesenu pecen, pluca.
moja zena si mimo ine cistila zenske organy pred tehotenstvom.
vsetko, co sme si tym liecili, sa zlepsilo az vyliecilo, ani raz sa nam nestalo, zeby pripavky nezabrali.
ale tipujem, ze to nebude na kazdeho ucinkovat rovnako.

evita123

všetkým, ktorí uvažujú o JOALISE, ja ho doporučujem, pocítila som účinky na vlastnej koži a každému známemu to pomohlo.... pre tých, ktorí nie sú spokojní alebo majú pocit, že ide o vyhodené peniaze - detoxikácia je dlhodobý proces, niekedy trvá dlho, kým sa organizmus prečistí, preto nie vždy vidieť hneď výsledky..... zoberte si, že taký štyridsiatnik zanáša organizmus 40 rokov - strava, prostredie, alkohol, cigarety, negatívne myslenie - všetko jedy - a ono sa ich nikto nezbaví za mesiac..... treba vydržať, stojí to za to.... a hlavne po psychickej stránke - nervozite, depresii, nespavosti - tam sú výsledky veľmi rýchlo a očividné:-))

ferik

Vazeni, mal som ist na vysetrenie do firmy Joalis, jedna pobocka na Slovensku,prve co bolo, mi dali podpisat, ze suhlasim s priamymi uhradami za vykony.A bum- vstupne vysetrenie- cez 1000Sk!!!No,po tych bohovskych skusenostiach s homeopatiou a inymi alternativnymi liecbami som im slusne odzdravil a zavrel dvere.

laila

ja som bola u dr. jonasa njekolkokrat na vysetreni, vzdy mi povedal nieco ine, uzivala som vela jeho liekov, stalo to vela penazi a nic mi to nepomohlo.

ninocka

adulka, dr. eugen jonas je iny doktor ako tu spominany dr. josef jonas. ten eugen jonas vypocitava pohlavie dietata a tiez radi ako otehotniet. ten josef jonas zase vyraba pripravky na detoxikaciu.lala prosim ta, mozes mi povedat, kto ti poradil si kupit tie pripravky na detoxikaciu? ty si si to kupila sama alebo sa s niekym radis?

pavol berta

Mám diagn.Parkinsonovú chorobu braj som kvapky podľa predpisu dr.Jonáša.Absolvoval som dve vyšetrenia,pri druhom vvyšertení dr.Jonáš diagnostikoval,že mám choré nervy že nemám Park.chorobu predpísal kvapky.Užíval som podľa predpisu.Kvapky som doužíval no zlepšenie som nepozoroval.