Uplna obriezka

Príspevok v téme: Uplna obriezka
Adriannn

Ahojte, v dosledku opakovanych kvasinkovych infekcii prekozky sa mi to vytvorila fimoza a urolog mi odporuca dat si operativne odstranit celu predkozku, kedze sa mi tieto problemy uz nejaky ten rok opakovane vracaju. a to podotykam dodrziavam osobnu hygienu...a pohlavne nezijem....
Kedze sa musim rozhodnut, tak sa vas chlapov co ste obrezani chcem spytat ake to ma vyhody/nevyhody, ci tam nasledne na zalud nie je velka drazdivost a ako to je s pohlavnym zivotom....atd...
Mam, len 20 rokov, tak si nechcem zbytocne nechat ufiknut z penisu :)))
Dakujem za odpovede

ahjajjaj

predkožka má za účel chrániť žaluď. Úplná obriezka je povoliteľná iba zo zdravotných dôvodov. Viem o konkrétnom prípade zo života a čítala som aj v jednej knižke, že ak žaluď nechráni predkožka, stáva sa menej citlivým a tým pádom dochádza často k problémom v sexuálnej oblasti, konkrétne teda muž nedosiahne adekvátne vzrušenie alebo má problém dosiahnúť orgazmus. Čo sa týka ochrany žien pred papilovírusmi, prenosnými aj v monogamnom zväzku, proti tomu existuje jediná ochrana: hygiena.

Suzie111

Ja ti ako baba priateľa ktorý obriezku má môžem povedať že za nás baby nie je naozaj nič lepšie ako takýto priateľ. Ako kočka nižšie spomínala vyhýbajú sa nám infekcie a pod. A môj priateľ nemá absolútne žiaden problém s ničím . Robili mu to síce ešte keď bol maličký no dodnes nemá žiaden problém s ničím :)

Adriannn

Tak, vraciam sa k svojej teme... uz mam 11 dni po zakroku. Vsetko prebehlo ok a rana sa pomaly hoji, tak snad to uz bude dobre :)

Petuzga

Ako dievča ti možem povedať výhodu toho ,že tvoje dievča sa ti len poďakuje. Či už pri styku alebo ak bude/je náchylná na infekcie ,kvasinky atď..

Martiinka

Ahoj, nevím jestli je obřízka to správné řešení. Pokud to chceš probrat, tak mi napiš na email: martiinka2@seznam.cz, ráda ti poradim. Mám bohaté zkušenosti a spoustu spokojených pacientů .

Adriannn

Dakujem ti pekne, problemy mam. Tak snad sa to vyriesi, lebo momentalne je aj obycajne mocenie dost nekomfortne... Ja teraz idem off, ale urcite napisem v priebhu vecera popripade zajtra ak ma este nieco napadne a ako som sa rozhodol. Dakujem ti velmi pekne zatial za informacie

Robert33

áno oholený a zdá s ami že jedna ánoa druhá hore nad
Určite ak máš takéto problémy asi bude najlepšie obriezka
Ale rozhodnúť s amusíš ty ja ti nebudem nič hovoriť aby to nebolo na mňa
A ak ešte máš otázky niečo ťa zaujíma kludne napíš
Robo

Adriannn

Dakujen, a na tu operaciu asi treba prist oholeny vsak? a ak spravne tusim asi tie injekcie na umrtvenie idu priamo do penisu... Vyzera to tak, ze asi sa skor priklonim k tej obriezke predsa