Uplna obriezka

Príspevok v téme: Uplna obriezka
Adriannn

Ahojte, v dosledku opakovanych kvasinkovych infekcii prekozky sa mi to vytvorila fimoza a urolog mi odporuca dat si operativne odstranit celu predkozku, kedze sa mi tieto problemy uz nejaky ten rok opakovane vracaju. a to podotykam dodrziavam osobnu hygienu...a pohlavne nezijem....
Kedze sa musim rozhodnut, tak sa vas chlapov co ste obrezani chcem spytat ake to ma vyhody/nevyhody, ci tam nasledne na zalud nie je velka drazdivost a ako to je s pohlavnym zivotom....atd...
Mam, len 20 rokov, tak si nechcem zbytocne nechat ufiknut z penisu :)))
Dakujem za odpovede

Adriannn

Dakujem ti velmi pekne, ja mam momentalne podobne problemy ako ty vtedy, takisto predkozka vôbec nejde stiahnut k tomu este mam cele okolie zapalene a kedze sa mi tieto kvasinkove zapaly pravidelne vracaju, tak mi preto odporuca lekar odstranit predkozku, aby sa nemali tie "potvory kde zdrziavat". 2. moznost je, ze nasilu pretiahne predkozku a malo by sa to uvolnit, ale uz som absolvoval a zapal sa vzdy po istom case vratil....
A co sa tyka pohlavného zivota, vsetko ok?

Robert33

Adrian nemám problém ti odpovedať na všetko rád ti pomôžem
Takže operácia prebiehala lokálnej anestéze musel som ju podstúpiť kvôli tomu že som si nevedel pretiahnuť predkožku a mám celkovú obriezku
Operácia prebehla velmi dobre a rekovalenscencia taktiež repík velmi pomohol
A žalud ma vôbec nebolí neni citlivý
Kludne sa pýtaj odpoviem ti na všetko a rá pomôžem
Robo

Adriannn

Ahoj Robert33, dakujem, mna by zaujimalo ako prebiehal samotny zakrok a nasledna rekovalescencia a aky je zivot "s obriezkou" ci nezvykne zalud boliet a poprípade ci to nema nejaky negativny vplyv na sexualny zivot a ak vies posudit co si o tom myslia zeny... A ci by si do tej obriezky siel opat :).
Mne lekar povedal len, ze to urobi v lokalnej anesteze, rano pride, pobede oddidem...

Adriannn

Aha, zaujimave :), ja idem v pondelok lekarovi a dovtedy sa chcem rozhodnut... Momentalne fungujem na repikovom obklade a mastickach... a zhanam info, aby som sa rozhodol spravne...

PICNIK

Nie, poznal som to zo židovskej komunity a vtedy som nerozumel v čom to bolo, také mladé samice. Veď boli tiež bohaté.
Ženy vycítia samca, májú inštinkt.