Problém s trávením

Príspevok v téme: Problém s trávením
Fero1112

Dobrý deň mam 17 rokov, mam problém s trávením ktorý začal pred mesiacom po oslave na chate tam som zjedol slaninu pizzu cibuľu a taktiež to zapil alkoholom asi tak 2 deci destilátu v priebehu 4 hodín na druhy deň som mal neuprustne bolesti v celom bruchu tak som sa rozhodol držať hladovku o 5 dni som začal normálne jesť no bolesti sa vrátili po jedle som mal nepríjemnú bolesť v hornej časti žalúdka aj 5 hodín, až kým som nemal pocit prázdnosťi resp ked som nič nejedol bolo mi najlepšie rozhodol som sa ist ku gastrologovi tam mi spravili Endoscopiu výsledok - podráždená sliznica žalúdka a dvanástnika dali mi pantomyl na zvýšenie pH a lieky na podporu trávenia mal som týždennú diétu no ani po týždni mi nebolo o moc lepšie už je to štvrtý týždeň čo jem len zemiaky ryžu sucháre a ovsené vločky občas jogurty a tofu stále mam po najedení nepríjemný pocit ťažkého žalúdka občas cítim pálenie záhy, horko v ústach a pichanie v ľavej strane žalúdka a v strede pod rebrom stolicu mam žlto hnedú za 4 týždne som schudol 8 kíl. prosím vás nemáte nejaké rady skúšal som aj čaj na podporu trávenia no nepomáha