Chcem skapať

Príspevok v téme: Chcem skapať
Teveska

Už ma tento pobyt na tomto svete nebaví.
Nič som nemala pekné. A ani teraz nemám.
Viem, že všetko je uhoľ pohľadu a všetko sa dá možno zmeniť, ale ja už nemám silu ani elán ani nič.
Som škaredá, bez priateľov, bez práce, ktorá by ma robila šťastnou, lezbička, ktorá je celý život sexuálne neuspokojená a frustrovaná.
K tomu všetkomu sa nerada pretĺkam a nie som priebojná. Trpím sklonom k depresii a úzkosti. Som večná outsiderka, priťahujem šikanu.
Neviem to s ľuďmi, som introvertka žijúca vo svojom svete a iba v ňom som šťastná. Keď ležím v lese s knihou v ruke a so svojou mačkou. Ďaleko od všetkým.
Nenávidím chodiť medzi ľudí, sklamali ma a už im nemám chuť dávať ďalšiu šancu. Pre svoju nespoločenskosť neviem chodiť do práce z čoho rada dávam výpovede, doslova si pocit, keď môžem dať výpoveď užívam a cestou z expráce mám záchvaty smiechu a som na seba pyšná a som v dobrom slovazmysle asociálka.
Mám rada tmu, noc, zimu, dážď, mráz.
Nenávidím leto, šťastných, zamilovaných a atraktívnych ľudí. Psychologička mi nepomôže, je to len akási žena hrajúca sa na moju kamošku, ale mne slová nepomôžu.
Poviem jej: Chcem sa milovať so ženou, už nechcem byť panna, ale žiadnej sa nepáčim a každá utečie. Ako mi môže pomôcť? Slová? Nech si ich píp. Nechcem. Slová mi nikdy nepomohli. Čo mi povie? Choď medzi ľudí? Ja nenávidím masu ľudí. Neznášam podniky a túto povrchnú dobu. Cítim, že sem nepatrím a ani by som tu nechcela byť. Niekedy doslova čakám na smrť a chcem aby prišla, aby som sa nezobudila. Bola by som šťastná.

Potakrv

Z tvojho opisu sa dá veľmi dobre čítať tvoja osobnosť.Ten kto chce zomrieť tak práve ten veľakrát žije dlhý život !Si spomeň ,keď budeš chcieť skapať.Možno sme na svete len preto aby sme sa mali dobre a užívali si a ak sa nám to nedarí tak to nechceme.
Ale čo ak sme tu pre niečo iné a práve prekážky nás majú niečo naučiť.Mysli na to keď budeš chcieť skapať!
Ty nevieš aká si bola v minulom živote a nevieš ani čo všetko ti pritahli do života tvoji rodičia a prarodičia atď.Ty len vidíš čo ťa nebaví v tomto živote a dúfaš že keď sa skončí tak zhasne svetlo a nebude nič.Tak len dúfaj!Pretoto všetko musíš trpieť aby si pochopila že zhasnutím svetla to neskončí,ale všetko pokračuje ďalej až dovtedy pokial si prestaneš sťažovať .Prvá vec ktorú musíš urobiť ešte skôr ako sa pohneš ďalej a to ti nepovie nikto je ....Že sa musíš zmieriť zo svojím životom ešte skôr ako skapeš!
Ps:ospravedlnujem sa vsetkym za slovo skapať ale neviem či autorka pozná slovo zomrieť .

slivca

treba si trosku asi nechat pomoct, mozno najst nejake veci, ktore by ta zacali znova bavit, stretnut novych ludi, len to nevzdavat

Kontrol0r_mobil

Zas tak zle na tom nie si, ja ani len tu výpoveď nedokážem dať, robím za 470 a ani o vyššiu výplatu nedokážem požiadať ani nič, žiadna slobodná vôľa, nedokáže nikomu povedať nie