Chcem skapať

Príspevok v téme: Chcem skapať
Teveska

Už ma tento pobyt na tomto svete nebaví.
Nič som nemala pekné. A ani teraz nemám.
Viem, že všetko je uhoľ pohľadu a všetko sa dá možno zmeniť, ale ja už nemám silu ani elán ani nič.
Som škaredá, bez priateľov, bez práce, ktorá by ma robila šťastnou, lezbička, ktorá je celý život sexuálne neuspokojená a frustrovaná.
K tomu všetkomu sa nerada pretĺkam a nie som priebojná. Trpím sklonom k depresii a úzkosti. Som večná outsiderka, priťahujem šikanu.
Neviem to s ľuďmi, som introvertka žijúca vo svojom svete a iba v ňom som šťastná. Keď ležím v lese s knihou v ruke a so svojou mačkou. Ďaleko od všetkým.
Nenávidím chodiť medzi ľudí, sklamali ma a už im nemám chuť dávať ďalšiu šancu. Pre svoju nespoločenskosť neviem chodiť do práce z čoho rada dávam výpovede, doslova si pocit, keď môžem dať výpoveď užívam a cestou z expráce mám záchvaty smiechu a som na seba pyšná a som v dobrom slovazmysle asociálka.
Mám rada tmu, noc, zimu, dážď, mráz.
Nenávidím leto, šťastných, zamilovaných a atraktívnych ľudí. Psychologička mi nepomôže, je to len akási žena hrajúca sa na moju kamošku, ale mne slová nepomôžu.
Poviem jej: Chcem sa milovať so ženou, už nechcem byť panna, ale žiadnej sa nepáčim a každá utečie. Ako mi môže pomôcť? Slová? Nech si ich píp. Nechcem. Slová mi nikdy nepomohli. Čo mi povie? Choď medzi ľudí? Ja nenávidím masu ľudí. Neznášam podniky a túto povrchnú dobu. Cítim, že sem nepatrím a ani by som tu nechcela byť. Niekedy doslova čakám na smrť a chcem aby prišla, aby som sa nezobudila. Bola by som šťastná.

zewa

Skus kuk ipcko.sk
A len tak pre zaujímavosť, ziadna psychologicka sa nechce hrat na kamarátku. Ona chce byt len psychologicka v tvojom zivote ;)

Omen

Cliattsi, nielen na fóre jej NIK a ani NIČ nepomôže, ale ani v reálnom živote. Nik za ňu prácu, ktorú musí vykonať ona SAMA, aby sa zo svojej bezútešnej situácie dostala, nespraví. To musí urobiť LEN a LEN ona. Na jej trampoty neexistuje žiadna zázračná tabletka. Len od nej záleží, aký bude jej ďalší život. Sama si je zaň zodpovedná!

ChongLii

Zapamataj si že ani tigra nazaujíma čo si o ňom myslia hlúpe ovce.Taký somráci nech sú pre teba iba odhodený špak.Ani sa im nezdrav ani sa s nimi nebav.Pretože konečne sa oddelila voda od hoven...hehehe

mamita1

už sa mi prestáva páčiť koľkokrát za týždeň sa tu objavujú takéto témy. nemal by tu 24/7 sedieť nejaký psychológ a hneď sa tým ľuďom venovať? veď to už nie je možné

Omen

Potakrv, u mňa LEN 99%! : D Maličká chybička se vloudila... Neospravedňuj sa, použil si jej slová. Som však rada, že si sa tu objavil! : )

limovienka

po pravde asi nikdy nepochopim takychto ludi!! nechapem, preco su ludia takyto. vies co by za to dali chory ludia aby boli zdravy a mohli normalne fungovat? a ty si nevazis to, ze mozes zit a chodit normalne medzi ludi!! uvedom sa!

NehanbiSa

Teveska, niečo si vynechala. Hmly. Tie sú najkrajšie. Vtedy, akoby celý svet stíchol. Majú depresívnu a tajomnú atmosféru. Krása.