Modro Fialová farba v oblasti konečníka

Príspevok v téme: Modro Fialová farba v oblasti konečníka
Kecyvkleci

Zdravím dúfam že to nič nieje ale pred pár dňami sa mi vytvorila 2/3 cm od konečníka vyrážka vyzerá ako pupák je žltšia a na okraji dočervena na trochu silnejší tlak bolestivá má cca 0,5 cm.. pri obhliadke ma prekvapila modro fialová až jemne do zelena farba v okolí stiahnutej kože análneho otvoru.. bolesti nemám mám len problém z častejšími vetrami a raz za mesiac cca ma pod pupkom chytí stláčajúca velmi silná bolesť z ničoho nič... stravu mám zdravú nič instantné atď... pohyb mi nechýba.. som v zahraničí preto nejdem hneď k lekárovi, na nete som nič nenašiel tak zatiaľ preventívne píšem sem či niekto niečo nevie... Mám 21 r. Ďakujem

poradim38

Smer lekar......keby to bola nejaka lahka diagnoza, tak pochybujem ze by si na internete nic o tom nenasiel........ teraz ludia uz vsetko vesaju na internet, aby ludia hned s kazdym bobom neutekali k lekarom........ ale tebe radim aby si vyhladal lekarsku pomoc, aj ked si v zahranici..... moze to byt hoci co.... a najviac ma znepokojila ta bolest co opisujes..... moze to byt dost vazne takze utekaj k lekarovi co najskor