6 spôsobov, ako si nafarbiť vlasy bez chémie

Táto diskusia patrí k článku: 6 spôsobov, ako si nafarbiť vlasy bez chémie
6 spôsobov, ako si nafarbiť vlasy bez chémie

Či sa už snažíte prekryť šediny alebo iba túžite po zmene, nafarbenie vlasov z vás dokáže spraviť úplne nového človeka. Keď si však pozriete zoznam chemických zložiek vo farbách na vlasy, vaše nadšenie môže byť veľmi rýchlo preč. Obsahujú až 5000 chemikálií, z ktorých mnohé sú známe karcinogény. Našťastie, existuje veľa prírodných spôsobov, ako vynoviť váš vzhľad.

ovomaltine

kamilky mi nic nespravili, ostatne som neskusala
horcicny olej je vraj dobry
Dlhodobé používanie horčičného oleja na vlasy ich chráni pred šedivením a vypadávaním.

zaricitka

budem musiet aj ja nieco vyskusat, lebo coraz viac mam na hlave sedin a vobec sa mi to nepaci, no farbit vlasy si nechcem.

dagmar12

mam šediny a vlasy si nefarbim, ale použivam tonikum GR7 a šediny sa mi pomaly vytracaju a vlasy maju moju povodnu farbu

Ema145

Ja tiez preferujem farby bez chemie.Par rokov som sa trapila z hennou ale vysledkom su suche az vysusene vlasy.Takze som hladala dalej a nasla Indickych vyrobcov prirodnych farieb na vlasy.Zaciatok bol hrozny ,,taka babranica,,prvy krat ziadny vysledok ale po 3 farbeni som pochopila postup aj princip tych farieb.Teraz mam vlasy krasnej cervenej farby mehke a leskle.A viem ze je to cisto prirodna vec.Len musis mat trpezlivost.Mne sa to oplati.Nasla som ich na stranke www.radico.sk Vela trpezlivosti

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.