6 spôsobov, ako si nafarbiť vlasy bez chémie

Táto diskusia patrí k článku: 6 spôsobov, ako si nafarbiť vlasy bez chémie
6 spôsobov, ako si nafarbiť vlasy bez chémie

Či sa už snažíte prekryť šediny alebo iba túžite po zmene, nafarbenie vlasov z vás dokáže spraviť úplne nového človeka. Keď si však pozriete zoznam chemických zložiek vo farbách na vlasy, vaše nadšenie môže byť veľmi rýchlo preč. Obsahujú až 5000 chemikálií, z ktorých mnohé sú známe karcinogény. Našťastie, existuje veľa prírodných spôsobov, ako vynoviť váš vzhľad.

zaricitka

budem musiet aj ja nieco vyskusat, lebo coraz viac mam na hlave sedin a vobec sa mi to nepaci, no farbit vlasy si nechcem.

dagmar12

mam šediny a vlasy si nefarbim, ale použivam tonikum GR7 a šediny sa mi pomaly vytracaju a vlasy maju moju povodnu farbu

Ema145

Ja tiez preferujem farby bez chemie.Par rokov som sa trapila z hennou ale vysledkom su suche az vysusene vlasy.Takze som hladala dalej a nasla Indickych vyrobcov prirodnych farieb na vlasy.Zaciatok bol hrozny ,,taka babranica,,prvy krat ziadny vysledok ale po 3 farbeni som pochopila postup aj princip tych farieb.Teraz mam vlasy krasnej cervenej farby mehke a leskle.A viem ze je to cisto prirodna vec.Len musis mat trpezlivost.Mne sa to oplati.Nasla som ich na stranke www.radico.sk Vela trpezlivosti

1Lucia1

Skvelý článok a skvelé tipy! :) Ďakujem. Tiež odporúčam ako ďalšiu alternatívu čisto prírodné farby na vlasy bez chémie VOONO.