Tlieska SK zdravotnictvu

Príspevok v téme: Tlieska SK zdravotnictvu
Tojenedno

Dnesna cerstva skusenost u nemenovaneho lekara v nemenovanom meste. Od juna tohoto roku trpim chorobou dysfagia, co je stazene prehltanie. Absolvoval som uz xy vysetreni a na ziadnom mi nic nepotvrdili, iba zapisali dysfagia ale blizsie neurcena. Blizsie neurcena preto, lebo o tom h*vno vedia. Nejeden z lekarov ma poslal na psychiatriu, ze mi vlastne nic nie je a vsetko si to iba vymyslam. Sam som sa dopatral vysetrnia, ktore robia len dvaja ludia na celom SK. K jednemu z nich som sa teda vybral a vysetril ma. Samozrejme, na videofluoskopii zistil, ze strava mi v krku ostava a nic si nevymyslam. Vraj to moze byt z viacerych pricin. Dostal som nejake cviky, aby som posilnil jazyk a skusal jest aj normalnu pevnu stravu, s ktorou mam problem. Odporucil mi ale aj neurologa, tak som sa k jednemu vybral. No a tam som siel do kolien. Videofluoskopiu robi logoped a ten vraj nie je ani lekar a nemam mu nic verit. Nemam mu verit, ze som videl na vysetreni, ako mi ostavaju zvysky jedla v krku. Vraj su v dnesnej dobe pristroje,ktore vam ukazu, ze mate v tele červy. Kedze tam na orl nic nevideli, tak mam ist na psychiatriu, lebo mne naozaj nic nieje a vsetko mam iba v hlave. To ze sa po normalnom jedle zacnem dusit a nedokazem to ani zapit, nic neznamena, je to problem v mojej hlave. Je mi z toho na vracanie. Ak sa mi jedneho dna nieco stane z zoho, ze som jedol normalne jedlo, lebo mi nic nie je, tak by som vas najradsej vsetkych udal a potahal po sudoch. Ved v karte mam napisane, ze som zdravy a nic mi nie je. To ze "nejaky" pristroj ukazal, ze mam nieco v krku po jedle je len blud, lebo v dnesnej dobe su pristroje, ktore mi ukazu, ze mam v tele cerviky. Wtf? Toto nemoze snad nejaky lekar mysliet vazne a povedat mi to do tvare.

Jasomto123

Tvoja mamka.
Vsetci ho poslite na psychiatriu, lebo chorobu nepoznate.
Drzim ti palce a dufam, ze konecne natrafis na normalneho lekara, lebo na Slovensku to nema obdoby.
Riesil som podobne sracky, aj ked s inym problemom, ale dlho mi trvalo, kym som nasiel rozumneho lekara.