Mozem byt tehotna ak...?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna ak...?
tina

mam pre mna obrovsky problem...je mozne ze som tehotna ak som mala s priatelom pohlavny styk ale s ochranov a neurobil sa do mna?aka je moznost toho ze sa nieco mohlo stat....?prosim pomozte mi niekto...mam dostat menstruaciu dnes no alebo niekedy v najblizsom case,mozno zajtra a bojim sa mam strasny strach...pomozte mi...dakujem:-(

erika1111111

ahojte dievcata toto trapenie som zazila aj ja vemi som sa bála....... mame by som to nepovedala za nic s priatelom sme chodili skakat z dvojmetrovej vysky......menstruacia my meskala 6 dni co mne chodila presne......chcela som ist na potrat bez toho aby my to mama vedela nevedela som s priatelom zohnat 7000 sk ......... chcela som sa zabit ....... po skákani my prisa menstruacia bola som velmi stastná

kacatko

no neutrel sa ale isiel medzi tym na wc a nedal to do mna hned.... a pocula som zevraj semeno na svetle vydrzi iba 3 sekundy... je to pravda?

kacatko

ahojte....pomozte mi prosim vas niekto..... spala som s priatelom a nemali sme ochranu.... nevystriekal sa do mna ale pocula som ze nieco ide uz aj predtym.. a vystriekal sa az potom vonku ale bojim sa ze sa mi to tam mohlo nejkao dostat.... a predtym sme mali oral a vtedy sa tiez vystriekal a dal to potom do mna ale je sanca ze tam nieco mohlo zostat..... mohla by som byt tehotna???

roka

Chcela by som sa opytat mam 37 rokov
manžel ma 56 a chely by sme dieta
kde sa mame obratit už skušame velmy dlho.

thedzanka

Tinka a ty nestresuj,ak ste to robili tak ako pises, tak ta menstruacia meska iba preto, ze stresujes.Ale ak nahodou ked sa urobil a odhodil kondom a dorobil ta prstami, a neumyl si ruky tak mozne to je, ale iba male percento....

thedzanka

Mafianka, neboj mam to z vlastnych skusenosti...a tehotna nie som...naozaj presne to co aj ty:)pekny den..a este vies o tom, ze 4dni az 5 po menstr.su neplodne??:)a ked mas menstr. a mas sex,tak vajicko je uz "puklo" chapes??nemozes proste nie:)