Opuchnute lice a oko po extrakcii hornej stolicky

Príspevok v téme: Opuchnute lice a oko po extrakcii hornej stolicky
Ashley555

Som 3 den po extrakcii hornej stolicky ktora mala 3 dlhe korene az v dutine po hodine a pol trapenia a nasledne vybratia zubu a zlomenia kosti ostala diera medzi nosom a zubom zubar mi povedal fuknut a videl ze fuci mi z nosa cez dasno vzduch nasledne kosti povyberal dutinu prezrel a ranu zasil . Zakazal fukat nos a dvihat tazke veci. 1 den som mala neznesitelne bolesti v noci som nespala a zvracala .2 den a noc to iste zvracanie . 3 den co je dnes bolesti lica a rany konecne ustupili a rana sa scelila ako tak . Ostalo mi iba opuchnute lice a dnes OPUCHLO AJ ocne viecko a tvar mam celu zltu a taku naliatu .V tom je vlastne aj moja OTAZKA ked sa citim lepsie a bolesti uz niesu preco mi opuchlo este OKO ?? Ked bolesti odchadzaju mal by aj opuch ... Teplotu nemam a uz sa citim lepsie len ten opuch ma trapi neviem co s tym . Antibiotika mi dal ale mi bolo z nich strasne zle tak v pondelok pojdem za nim nech mi vymeni za ine . Zazil niekto z vas nieco take ? Ako ste zmiernovali opuchy ? Studene obklady uz nedavam kedze sa davaju iba po zakroku a potom sa neodporuca z dovodu neprekvenia a nehojenia rany . Dakujem za odpovede

Noemi22

Je to v poriadku, opuch po vytrhnuti zuba byva pritomny vzdy, a este ked to bolo komplikovane trhanie, niet sa comu cudovat. Skus si to miesto chladit zvonku studenymi obkladmi (vezmi nieco z mraziaka, zabal do uteraka a priloz zovnku) + v noci si daj vyssie vankus pod hlavu.

liecitelka

Ak mozem poradit, ja som absolvovala extrakciu osmicky a zubny chirurg mi odporucal uzivat wobenzym, ze to zmierni opuch, pomoze hojeniu a rana sa nezapali. Posluchla som a dodnes mu dakujem.