vysoká horúčka z ničoho nič - prišla aj odišla

Príspevok v téme: vysoká horúčka z ničoho nič - prišla aj odišla
monula

Ahojte, stalo sa vám už niekedy, že na vás prišla vysoká horúčka (okolo 39°) len tak z ničoho nič a potom sama od seba odišla? Mne sa to stalo predvčerom. Vôbec tomu nerozumiem, lebo horúčku som nemala už ani nepamatám. Aj keď som bola posledné roky občas chorá, tak len prechladnutie, nádcha, ale nikdy nie horúčka. Prišla na mňa večer z ničoho nič, a bolo mi strašne zle, cítila som sa strašne slabá, tak som si v noci dala paralen. Do rána som ju už nemala. Na druhý deň doobeda, zase prišla taká istá vysoká, ale to už som si paralen nedala. A poobede odišla len tak sama od seba. A odvtedy ju nemám. Nerozumiem tomu.

Tehulka00000

Si tehotná :-) mala som to aj ja takto. Toto boli moje prvé príznaky a aj kamarátka to mala takto isto. Zvýšené teploty, neskôr horúčka ktorá sa dostavila iba poobede, najprv som bola u lekárky, že či som chorá alebo čo, ale ani som sa tak necítila a ona tiež skonštatovala, že chorá nie som. Ale povedala mi, že mám skúsiť tehotenský test, že ona mala tiež tieto príznaky. Takže je nás vela. :-D Tak som fičala do obchodu, prvý test neukázal nič, tak som ostala taká na vážkach, že čo ak som nejak vážne chorá, ale potom som si povedala že počkám ešte pár dní, že či mi nezačne nejaká choroba, viróza alebo niečo. No čakala som zbytočne, teploty som mala stále ale už len zvýšené, tak som kúpila druhý test, ktorý mi úplne výrazne ukázal obe čiarky, takže to bolo jasné. :-)