Kvapka túžby

Príspevok v téme: Kvapka túžby
azgez

Zdravim,dnes som bol sam doma tak som si vyhonil,o cca pol hodinu prisla frajerka a chceli sme si trosku uzit den,pri vzrusovani mi z penisa zvykne vyijst kvapky bezfarebnej tekutiny.Ona je este panna a dal som donej len zalud a asi 4-5 krat vytiahol a dal dnuka a ma ešte panensku blanu...je tu nejaka možnosť že otehotnela ? Možno vam to pride primitivne alee ja sa trocha bojim lebo ako som spominal pred pol hodinami som si honil a jak došla po pol hodine tak sme sa este pol hodinu rozpravali a potom to zacalo,ked som vzruseny tak mi ta kvapka zvykne bezne vytekat ale len par kvapok,aa ako som spominal dal som donej len zalud a mozno ze ani to necely,chcel som jej len spravit trocha nalady stym a stalo sa to prvykrat,nemali sme este suloz len jej zvyknem masturbovat...mame 15 rokov

azgez

Netušim prečo sme to urobili,velmi velmi som to olutoval...s takymi nevolnostiami vstavam,som cely den a zaspavam jak nikdy predtym,nerozmyslal som a je to moja vina...kupim tie testy na tehotenstvo o tyzden a budem sa velmi velmi modlit,takato vec sa v mojom zivote opakovat na 100% nebude

panaboha

Preco si to robil ked mate len 15?
Vies kolko nezelanych tehotnosti takto zacalo? A kolko potratov bolo v jej veku vykonanych?

azgez

Pride mi to strasne nerealne to vsetko,pamatam sa že som donej daval suchý penis,až tak suchý že som odnej čerpal vlhkosť aby sa to šmikalo :(
Ani si neviete predstaviť čo cítim...

pickup

Vidis vidis to je tak ked decka sa pustaju fo dospelackycj veci a nedkazu prijat za vysledky svojich konani zodpovednost.
O tom je dospelost postavit sa problemom celom a nie mysliet na samovrazdu.
Musis prijat ze tvoja frajerka mohla otrhotniet a konat. Ona by mala ist zq gynekologom ak ma tiez podozrenie. A obaja budetr musiet znasat nasledky.
To je tak ze sukat chceme lebo vsak sme uz velky ale ked sa spravi decko ta som ste mlady na dieta nechcem ho.
To je ako krd mladi hraju dospelakov tym ze fajcia a piju ale ked je den deti tak v soole tvrdia ze chcu mat volno lebo rste deto su. Alebo ako minule na ihrisku taki 15-16rocni fagani vystrajali a tvrdili ze oni mozu na hojdacky a preliezky lebo su este deti.
Tak sa skonsolidujte co vlastne ste.

Aliss

"po honeni som si vytlacil co najviac spermii sa dalo,velmi velmi sa modlim aby sa nic nestalo"...Omg, ty vazne neovladas ani zakladne veci z biologie, ci prirodopisu, ci kde sa to probuh prebera ludske telo? :D Ty si mozes z penisu "vytlacat" tolko spermii, kolko len chces. Mas ich jednoducho v mocovej trubici! Nedaju sa odtial vytlacit ako zubna pasta z tuby :D Masturobal si, spermie presli trubicou a urcite mnozstvo ich tam ostava. Preto sa odporuca aby sa muz po masturbacii, vycural. A prosim ta, neopakuj dookola, co si kedy presne a ako urobil. My tu nie sme sisi, my to chapeme :D Aj napriek tvojim opisom, stale je tu iste percento, ze mohla otehotniet. Takze si zapamataj. POUZIVAJ KONDOM. Ano, aj ked budes pchat penis 2 milimetre do vaginy...Jednoducho sa chrante.

azgez

Tu nejde o vek alee o to že ja dieť mať nechcem,kebyže otehotnie tak by sme sa museli rozviesť a riešilo by sa to medzi rodičmi,v očiach svojej rodiny by som bol 0