Mám na to právo ? Prosím pomôžte.

Príspevok v téme: Mám na to právo ? Prosím pomôžte.
Bleer_V

Mám papier od psychiatricky ,odporucanie na individualne studium na strednej skole. Mala som to tak aj minuly rok ..lenze minuly rok som bola na to este velmi zle a skolu som nezvladala...nechodila som do nej...
Tento rok sa riaditelka rozhodla ze mi individualne uz dat nechce ...
Ale ja nezvladnem studovat denne a musim si najst aj pracu lebo nemam z coho zit.....

Mam pravo na individualny plan?
Neskutocne sa bojim ze mi to moze zamietnut..

Jax

Sorry ale ak si nebola schopna ani jedneho stretka s ucitelom mesacne, tak tvoj psychiater to zjavne zbabral.
Nechodila si tam, nespravila si komisionalky a chces znovu to iste, lebo teraz by to uz bolo inak? Niet sa co cudovat, ze ti to nechce schvalit. Musis sa s nou dohodnut, je to iba na nej a nie je to narokovatelne. Hlavne musis prejavit snahu o ucivo, dohodnut si stretka aj navyse a nie len ze tebe je strasne zle a do skoly nemozes, ani ucit sa nemozes...

monamini

tak ona ma na to pravo ti ho nepovolit ale keby si jej to normalne ludsky vysvetlila, ze proste potrebujes normalne pracovat tak myslis, ze by to nepochopila?

Bleer_V

Najhorsie je na tom ze ma oklamala ...este pred letnymi prazdninami mi povedala ze mi to individualne studium da.... potom ze mi ho da ale musim chodit na niektore hodiny .... potom ze mi ho da ale musi vidiet snahu ze som v skole ..ze nic sa nestane ak nejake hodiny vynecham a nakoniec ma zmanipulovala tak ze mi vlastne ziadne individualne neda ze budem chodit normalne na denne a to som splnala vsetko co chcela ...

Na koho sa mam obratit ked ona je najvyssie ? Ci je niekto s kym by som toto mohla riesit ?

Bleer_V

Ide o to ze minyly rok mi dala ten individualny s tym ze mam raz za mesiac prist na konzultaciu k ucitelom a ja som bola na tom tak zle ze som ani to nezvladala ...a koli tomu som prepadla ..a ona sa boji ze sa to bude opakovat ... mam socialnu fobiu a uzkostnu poruchu,panicke ataky ...ja neviem byt v kolektive ...a do tochto kolektivu vobec nezapadam ..v triede su 16 rocne deti ..ja uz mam 22.... potrebujem vediet ci mi riaditelka musi dat individualny ucebny plan ... ja to inak nemam sancu zvladnut a budem koli tomu bez strednej skoly

idfca

ahoj, urcite by som sa nejako “odvolala” proti tomu, ved ked na to mas papier, tak mas pravo..
inak mozem sa opytat ako funguje vlastne to individuálne ti co ho mate alebo mali ste? chodite len na niektore hodiny alebo vobec?

kokk

To co mas za riaditelku ? Minuly polrok som mala individualny a aj tento skolsky rok budem mat a schvalili mi to.Ake mas problemy ak sa smiem opytat?