návšteva psychiatra

Príspevok v téme: návšteva psychiatra
resistance

Dobrý deň,

rozhodol som sa pre návštevu psychiatra a dnes som si objednal termín. Mám na to svoje dôvody, ktoré ma k takému rozhodnutiu priviedli. No mám dilemu čo sa týka zamestávateľa. Ordinačné hodiny sú totiž skôr počas pracovnej doby, takže ma bude musieť zamestávateľ na sedenia púšťať s tým, že by som si to samozrejme nadrábal a tak. No ide o to, že nové zamestnanie si len hľadám a rozmýšľam, či to mám na pohovore spomenúť, alebo to radšej nespomínať. V škole a v práci som nikdy nemával problém, skôr mám problémy v osobnom živote a tam potrebujem previesť radikálnejšiu zmenu. Možno sa mi podarí si sedenia vybaviť mimo pracovnej doby a tým by táto dilema padla, ale to teraz neviem ešte pochopiteľne posúdiť. Ďakujem za odpovede.

resistance

Ďakujem Vám za odpovede. Súhlasím, že je lepšie toto nespomínať a potom to uhrať napríklad na fyzioterapeuta :D. Pekný deň.

orol1

tak sa nejak vyhovor, ze chodis s chrbtomm k fyzioterapeutovi alebo co a prip. si to nadrob, my nevieme, co sa u vas v robote da a co nie

poradim38

Urcite sa da objednat aj v poobednych hodinach, tak to ma kazdy lekar....... len za priplatok, s tym musis pocitat