Pulzujuce zrenice HIPPUS

Príspevok v téme: Pulzujuce zrenice HIPPUS
Zvedavy55

Zdravim vas.. chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s tymto problemom..moje zrenicky akoby pulzuju..na svetle sa zuzia ale hned akoby sa nasilu zacnu roztahovat a znova zuzovat a tak dookola.. trva to uz 7 rokov.. pred 7mimi rokmi som prezil obrovsky sok ked som sa dostal do nemocnice po blizsie nespicifilovanom anafylaktickom soku..do vtedy zdravy mlady clovek bez problemov som zrazu zacal mat viacero zdravotnych tazkosti.. psychika v cudu..slefovanie sameho seba..panicka porucha ,brain fog ci ako sa to vola..depresie ..zaludocnr problemy ..potenie .. zhorseny zrak.. vysetrenia od hlavy po paty ..neurolog eeg emg ct mri..kardio a vsetko proste..jedine nalezy ..vredy dvanastnika ..co moze byt pripisane nadmernemu stresu v tomto obdodi..insc vsetko OK..a jediny problem ktory pretrvava uz 7 rokov je to pulzovanie zrenic..moje problemy sedia aj na priznaky tetanie..no aj na sklerozu multiplex..mam 26 rokov..vsetci to priraduju k stresu no skusal som aj AD ..aj neurol ..magnesium dlhodobo .za 7 rokov som mal.aj kludne obdobia bez stresu a tak a ziadne zmeny ..zrenicky stale pulzuju..uz si neviem rady..cital som uz aj zahranicne stranky vsade len o skleroze multiplex sa spaja tento priznak..ale to by hadam z MRI a CT zistili nie ? Niekto nejake rady alebo niekto s podobnym problemom? Dakujem