Neviem ci ma priatel ma este rad..

Príspevok v téme: Neviem ci ma priatel ma este rad..
Tanicka199631

Ahojte. Priatel je ku mne posledne tyzdne velmi hruby... Akoby ma uz nemal rad... Sprava sa velmi divne... Vsetky moje napady a nazory ofrfle s tym ze som uplne MIMO, vraj ja aj moja mama, vraj sme rovnake.. No ja sa snazim, snazim sa menit vsetky veci co mu na mne vadia.... Vacsina veci musi byt podla neho, inak je zle. Mava nahle zmeny nalad.. Nespime spolu pravidelne uz dlhsie, ja nemam chut ked je takyto, a nasilu to robit nebudem. Chvilu som pre neho najvacsie zlaticko a o 5 minut som uz mimo... A ja to velmi zle znasam.. som smutna, boli ma z toho brucho, placem, nepodavam ziadny vykon....
Dnes po rannej hadke ze nechcem nasho psa nechat sameho dlho doma povedal, ze som mimo aj ja aj moja mama, atd.. prvy krat za tieto roky mam pocit, ze mozno spolu byt nemame..... no bude tazke si to priznat...

Vhjnvv

Nebuď blbá a neostavaj pri niekom s kým sa necitis šťastne. Mala pravdepodobnosť že sa to zmení a bude to zrazu harmonické. Ani nedúfaj v to radšej

Prec

To co ma byt uz toto? Mne pripada ze zeny si vyberu najvacsich blbcov a este premyslaju ci s nimi ostat. Ked sa kvoli vlastnemu frajerovi citis zle, places, boli ta brucho...taky nema v tvojom zivote co robit. Co si ma on co dovolovat ti hovorit ze si mimo, este aj na tvoju matku. Ozajstny chlap ta ma nosit na rukach, robit ta stastnou a nie robit ta smutnou. Skus sa s nim porozpravat ze co mu je a ze sa citis zle kvoli nemu. Ked to bude pokracovat, vykasli sa nanho. Mas na lepsieho