Chtěli na úradě od vás potvrzenku od lékaře, že jste zdraví

Príspevok v téme: Chtěli na úradě od vás potvrzenku od lékaře, že jste zdraví
chciradu

Dobrý večer.
Nedávno jsem se byla poprvé přihlasit na úradě práce a zaskočilo mě, když řekli, že musím přinést potvrzenku, že jsem zdravotně v pořádku. Já jsem jim řekla, že žádné zdravotní problémy nemám, no oni chtěli potvrzenku. Jako kdyby vědeli o mém zdraví víc, než já. Bylo to divné.

Zaskočilo mě to, protože mám 2 bratry a po nich to nechtěla. I mámě se to zdálo divné.
Je pravda, že mě vyloučili ze střední, kvůli absenci (měla jsem deprese, no nejsem si jistá, jestli jsem jim řekla ten důvod). Po vyloučení jsem o rok začala studovat na učilišti a úspěšne jsem školu dokončila.
Ale i tak, můžou být ty deprese důvod, proč mě tam poslali ?

Chtěli od vás potvrzenku od lékaře, že jste zdraví (když jste tam byli poprvé)?

hani55

Asi preto že si študovala kucharinu, ten kto naraba s potravinami musí mať potvrdenie..-ale asi len pre zamestnavatela.
ale neviem či chceš robiť kucharinu,lebo inač nie.

hani55

Asi preto že si študovala kucharinu, ten kto naraba s potravinami musí mať potvrdenie..-ale asi len pre zamestnavatela.
ale neviem či chceš robiť kucharinu,lebo inač nie.

Pag

A tí, ktorí nebudú boja-schopní, pardón práce-schopní, tak tí pôjdu pekne do kuchyne, choroba, nechoroba.
Pekný deň!

Pag

Ono v prípade chorých by sa malo rozlišovať medzi práce-schopným a práce-neschopným. S ťažkou depresiou asi ťažko budeš práce-schopná. Ale kto tomu uverí, keď sýty hladnému neverí. Z času na čas asi treba kúpiť nový počítač, lebo po nejakom čase sa na vás môže podľa mňa napojiť veľa čumilov, neviem, že ako by zistili váš zdr. stav na základe pozerania videí? S ťažkou depresiou by som išiel do talentu, urobil by som isto zaujímavé a brutálne číslo, isto by som postúpil, ale na druhé nakrúcanie by som sa už asi nemohol dostaviť:-)
Asi som napísal zase niečo od veci, nebolo by od veci, dať si jedno poldeci.

Omen

Na to právo nemajú! Choď za ich nadriadeným a spýtaj sa ho, prečo a akým právom od teba požadujú toto potvrdenie: www.prace.cz