Depresie a vzťah

Príspevok v téme: Depresie a vzťah
Jozino1324

Ahojte priatelia.... mam vážny vzťah.... chcem si ju zobrať...sme spolu vyše pol roka....všetko je krásne a super....
Teraz v poslednom období som dosť chorý.... mám aj depresie... ide skratka o to že na ňu myslím neustále.... a zrazu sa začali vynárať myšlienky typu že ju neľúbiš, že už necítim to čo predtým keď mi napísala správu....
Tá choroba mi spôsobuje úplnú nechuť žiť.... nemám náladu na nič a na nikoho....
A plačem keď si uvedomím že teraz nedokážem nič cítiť..... chcem ju ľúbiť, chcem byť s ňou... chcem jej dávať to všetko čo predtým....myslite si že sa dá zrazu zobudiť s takej veľkej lásky ??...
Myslite že tieto pocity sú vyvolané chorobou ??..... ďakujem za každý názor...

Jozino1324

abmh nie sme ešte zasnúbení ale plánoval/plánujem určite.....proste som to veľmi cítil že je to ona....že je to tá práva....a zrazu som sa jedneho dna zobudil že "ty ju neľúbiš"....

abmh

A ste uz zasnubeni, ked si ju chces zobrat? Myslienky moze mat clovek rozne a castokrat nemusia byt ani z jeho hlavy, zvlast ak si to zachytil podvedome kdesi v okoli. Mozno ich ma aj ona, pochybnosti su prirodzene, no to este neznaci, ze musia ovladnut vas cisty vztah, ak obaja tuzite po tom istom.

Jozino1324

abmh áno miloval som ju tajne....potom som o ňu veľmi bojoval....vzťah máme pol roka.....ale pisavali sme si lebo pracovala v zahraničí....tak som nemal problém za ňou cestovať aj niekoľko km len aby sme boli chvíľku spolu..... proste predstavoval som si s ňou budúcnosť....aj predstavujem....ale tie pocity a myšlienky ma desia

abmh

po 4 rokoch je zamilovanost davno fuc....ale vyssie pises, ze ste spolu vyse polroka, ci predtym si ju miloval tajne, kym ste sa dali dokopy? Ale chapem, ze sa jej nechces vzdat, lebo kvalitneho cloveka v tomto najdes fakt len raz za zivot, maximalne 2krat.

Jozino1324

Pag....prepracoval som sa....3 roky som pracoval od rána do večera.....no začali také stavy že som bol mega vyčerpaný.....ale lubil som ju....citil som to.....jeden deň sme mali krásny večer...všetko bolo fajn.....hovorili sme si že ako nám je super spolu...a vtey tú noc som sa zobudil o 3 ráno....zle som dýchal....a mal som myšlienky len: Ty ju neľúbiš.....odvtedy nemyslím na nič iné.....snažím sa s tým bojovať ale je to silné veľmi...hlavne ráno....vždy ma to zobudí cez noc.....a potom cez den je to už lepšie....ked je pri mne mávam len občas také myšlienky......potom odíde...a ja stále porovnávam či to alebo ono čo cítim teraz či som to cítil aj vtedy.....či som sa aj pred tým tešil a teraz je to uplne inak...proste to neustále riešim a mám pocit že to je len a len horšie......Frappe...myslím že je to veľká láska....trvá 4 roky....nechcem byť s nikým iným...žiadnu inú nemám.... po žiadnej inej sa nepozerám....proste v skratke....žiadne iné dievča na tomto svete lepšie ako ju nenájdem....je to neskutočná kočka...a strašne rozumné dievča.....len tie pocity ma veľmi trápia vo vnútri :(

Frappe

Zobudit sa z velkej lasky? Mozno zobudit sa zo zamilovanosti....no a to su asi tie pocity, ktore postupne vyprchavaju, laska by vsak mala silniet, no medzi usilim drzat sa niecoho silou mocou a snahou na comsi pracovat, je asi dost tenka hranica.

Pag

Ak si bol do nej zaľúbený, potom prišla depresia a už do nej zaľúbený nie si, tak tie stavy sú spôsobené depresiou. To je akoby ťa klamala vlastná myseľ. Keď s ňou budeš, tak nebudeš vedieť, či sú tvoje city v súlade s tebou. Máš dve možnosti, buď s ňou zostaneš alebo nezostaneš. Ak s ňou zostaneš, tak ona si isto všimne tvoju citovú otupenosť, tak potom jej asi už budeš musieť povedať pravdu a potom bude mať ona na výber, či s tebou zostane alebo nezostane. A odkiaľ máš tie depresie? Prepracoval si sa, či čo?