zufalstvo

Príspevok v téme: zufalstvo
katka888777

ahojte, rozmyslala som dlho ci tu napisat alebo nie a nakoniec som si povedala ze to skusim, snad mi niekto z vas pomoze.
nikdy som nebola velmi stastna ale nebolo to az tak zle ako teraz.
vsetko sa to zacalo zhorsovat v roku 2016.
dovtedy som zila ako tak. Sice mala som bulimiu a trapil ma fakt ze mam otrasne telo..nemyslim teraz hmotnost(!) ale telo, proste ja mam take divne telo..nebudem konkretna lebo v tomto ani nehladam od vas pomoc, lebo to ake mam telo uz nezmenim...tvar som mala celkom peknu, mam pekne oci a celkom pekny nos, skratka na svoje tvari som nevidela nic co by sa mi nepacilo, ale to je uz minulost lebo zo dna na den som skoncila s bulimiou a z vahy 48 som isla na 62 pri vyske 156(!) a samozrejme je to vidiet aj na tvari..ja viem ze mi poviete aby som nezrala ale ja som tak psychicky na dne ze si to neviem zakazat...a teraz napisem to najhorsie...ako som hore spomenula do roku 2016 som zila ako tak..ale potom ma zacali trapit silne uzkosti, strach z chorob a zo smrti a zrazu som nemohla spavat a to ma tak vystrasilo ze som sa zlakla ze ta nespavost ma zabije, proste mam strach ze prestanem spat uplne a zomriem-tymto sa zaoberam v svojej mysli kazducky den, skratka uz ani nezijem tu a teraz ale myslienkami som stale pomimo..velmi sa bojim nespavosti, som znechutena zo svojej vahy, zo svojho tela...a vsetky tie emocie riesim jedlom..a teraz ked som sa tak zamyslela tak som zistila ze ma trapia aj veci z minulosti, zo ZŠ..mala som akne, okuliare a nebola som chuda a preto sa my vysmievali, nikto ma v skole nemal rad...a ani teraz nemam priatelov...na strednej sa mi nikto nesmial lebo vraj som opeknela, ale nenasla som si tam kamosov lebo som bola velmi ticha, lebo minulost ma poznacila...myslim ze nemam soc. fobiu ale isty strach z ludi mam, z ich odmietnutia....dalej ma trapi ze vobec netusim co somnou bude..kvoli nespavosti som prerusila skolu v 2. rocniku, takze nemam ani maturitu...ja uz neznesiem tento zivot, mam pocit akoby som stratila vsetko...nemam nic, nikoho...ani rodicom na mne nejak extra nezalezi...ak niekomu napada nejake riesenie mojej situacie velmi vas prosim napiste mi ho