Poadte mi prosim,kto uz pisal diplomovu pracu

Príspevok v téme: Poadte mi prosim,kto uz pisal diplomovu pracu
diplomovka

Dobry den.
Ospravedlnujem sa,ze sem pisem o takejto teme-ale budem vam velmi vdacna za kazdu jednu radu.Teraz v septembri zacinam chodit posledny 5.rocnik na VS.
Ked som koncila v 3.rocniku bakalara,tak som robila pracu na temu mobbing a bossing.Tam som si vytvorila vlastny dotaznik,ktory mi moja skolitelka mierne pozmenila a nasledne odsuhlasila.Teraz budem v teme pokracovat,rozsirim ju.
Lenze.Tu nastava problem,s ktorym si neviem poradit.Vo vyskumnej casti mam pouzit standardizovany dotaznik.Ten som aj ku sikane nasla.Ale.Ja neviem,ako mam pri takomto standardizovanom dotazniku pokracovat a co mam s nim dalej robit?Mozem ho dat vyplnat respodentom?Cim sa lisi zber a spracovanie udajov oproti tomu mojmu vlastnemu dotazniku?
Nikto na skole mi nedal k tomuto informacie,skolitelka mi neodpisuje a nemozem sa s nou nakontaktovat (je z inej VS a na nasej len vyucuje svoj predmet).
Zrejme vam pripadam hlupa,ale naozaj sa nemam s kym poradit.Vacsina spoluziakov co pocuvam,si da diplomovu pracu urobit inym za peniaze.Ja si chcem sama urobit moju diplomovku.Textova cast mi merobi najmensi problem,len s touto vyskumnou castou-standardizovanym dotaznikom si neviem poradit.
Budem vdacna za kazdu radu.Dakujem.

zewa

Tvoj dotaznik nebol standardizovany. Bol to pilotny projekt. Vyhodnotenie si si určila zrejme sama.
Štandardizovany znamena, ze ma svoju metodiku zberu dat a vyhodnotenie overene a upravene tak, aby skumal naozaj to, co ma skumat. Tento dotaznik daj pokojne vyplnat cielovej skupine ;) je vhodnejsim nastrojom ako ten tvoj prvy.

NeviemUz

Diplomovka tu moc studentov az tak nechodi. Vacsina co uz pracuju alebo zakomplexovany Pilcuk. Skus napisat na ine forum