Trpnutie

Príspevok v téme: Trpnutie
SimPatrik

Ahoj . Asi posledych 5 mesiacov tepim niecim co aom doposial nepoznal . Vylozim si vyssie nohu alebo prelozim jednu cez druhu a za kratky moment mi strone . Neja blbo sa postavima tiez mi stepna niektora z noh . Tepne mi aj v lavej slabine ( teieslo ) v pravej nie . V tej mintrone aj ked lezim a som v klude . Pred tym som nic take nemal . Netvrdim ze mi netrpli koncatiny ale to uz muselo byt .. mam 26 rokov . Pred 4 mesiacmi mi diagnostikovali tetaniu . Ano viem ze do jej priznakov spada aj tepnutie koncatin . Ale mne sa to stava z dovodu takeho ze si tu nohu vylozim vyssie alebo prekrizim alebo nieco . Proste ma to pricinu nejaky tlak na nejake miesto a potobne a ako som pisal . Do tej doby cca 5 mesiacov dozadu bolo vsetko v pohode . Raz som sa dokonca zobudil s tak strpnutymi rukami ze som s nimi nevedel ani hybat a trvalo mi cca 3-5 minut kym sa dali do normalu . Naozaj zacinam mat strach co sa so mnou deje . Noha mi strpne kolko krat ani nie po minute ako si ju vylolim a dost intenzivne . Som fajciar a teda ani zdravo sa velmi nestravujem mam cca 75kg a vysku 172cm nejake to kilecko navyse mam no tiez nesedim za PC celodenne pracujem na stavbach a pohybu mam teda tiez dost . Poradte cim by to mohlo byt ?

orol1

netusim, mozno by ti vedel poradit nejaky dobry maser alebo fyzioterapeut.skus ist k niekomu takemu. mozno aj neurolog, keby neprechadzalo.