Obrovská hrca pod pazuchou

Príspevok v téme: Obrovská hrca pod pazuchou
Dano1234

Zdravím. Potrebujem radu. Pred asi 1 mesiacom som si všimol hrcu pod ľavou pazuchou asi 4 cm veľkú. Ja blbec som to vôbec neriešil a myslel som si ze to bude pohode. No lenže teraz ma hrca tak 8 cm. Vôbec neboli. Na internete samozrejme čítam hlúposti a teraz mam celkom strach. Mávam tlaky na hrudníku, ktoré som riešil s kardiologom no ten mi nič nezistil a povedal ze to môže byť aj zo žalúdka keďže mám chornicky zápal žalúdka a helicobaktera pylori. V pondelok určite navštívim lekára no chcem len vedieť či s tým má ešte niekto skúsenosti a vie mi poradiť. Ďakujem pekne. Mam 19 rokov

Wigo

Ak tá hrča má aj vyústenie akoby do "pupáku"...začervenalú až do biela pravdepodobne to vyrieši kožná vytlačením...tiež som mal takú a nechal si to narásť a jedného dňa mi to nedalo a riadne som to stlačil...ufff...taký výstrek som ešte nezažil haha....kožná potom spravila to isté že mi to len dotlačila úplne a predpísala na to masť a dáke tabletky proti zápalu...

Dano1234

Takže vybavil som si hematologa. Spravil mi všetky testy spravilo sa mi sono a podobne. Zistili mi rakovinu lymfatickych uzlín....

Pag

Kým ja v tej hudbe vymyslím niečo nové, coolové, tak to bude mať asi veľa vedľajších produktov..., ale aj tisíc nových vtipov, fotiek, asi niekoho poteší. To mám asi za svoje sprosté správanie, že to ide nejako pomimo.

Pag

Kladivko, to asi nie, lebo to sa nemá robiť, ale aspoň o tebe poviem, že si mladší muž, tvoj nick vidím prvýkrát.

filipa

Nemá vôbec zmysel to "riešiť" tu na fóre. Nikto tu nemá vešteckú guľu. Jediná správna vec, ktorú môžeš urobiť, je zajtra pekne naklusať k lekárovi.

Pag

Mne tiež také niečo narástlo potom, čo som si predtým dva, tri dni sprejoval pazuchy takým sprejom s freónom. V živote toto už nespravím, jedine, keď pôjdem na svadbu. Radšej budem smrdieť ako tchor, ako prežívať peklo a používať všetko možné na odstránenie tohto problému, vrátane slín môjho šialeného psíka:-D Ak nebolí, tak čím skôr k lekárovi.