KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?

Príspevok v téme: KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?
alfa

Asi pred mesiacom som mala nejaku hroznu alergiu. Mala som krk a dekold cely cerveny, suchy a supinaty a hrozne to stipalo a svrbelo,neskor aj mokvalo. Potom sa to rozsirilo aj na tvar a okolo oci a tvar mi cela spuchla. Nasadili mi stereoidy a zmizlo to. Teraz sa mi zacali objavovat na kozi v oblasti slabin, na pohlavnych organoch, pod pazuchami, v pupku a okolo, na vnutornej strane laktov a medzi prstami na rukach cervene zapalene flaky, koza sa supe a mierne to svrbi. A okolo su male vyrazticky. Neviem co to moze byt, ale na Vase rady som si nakupila pripravky vhodne na liecenie koze. A to MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...A teraz by som potrebovala radu, co to moze byt na tej kozi, a ako mam skombinovat tieto pripravky aby som to nejak neprehnala. Za prispevky velmi pekne dakujem.

alfa

dakujem vam za rady, este by ma zaujimalo,ako mam k tomu skombinovat ten MSM mineral. Planujem podstupit aj protiplesnovu dietu. Aj nejaku ocistnu kuru. Dufam ze ked toto vsetko postupim, tak sa zbavim tej koznej pliagy.

Alternativa

K radam od Ivky1 by som pridala dobry pitny rezim. Musis podporit vylucovanie toxinov. Tym viac, ze asi cely svet sa poti :D. A ja by som v tejto pociatocnej faze grepfruit vynechala, celkovo konzumaciu citrusov tiez. A konzultacia u lekara, hoci si aj v dalekom svete.

Ivka 1

Alfa v prvom rade začni piť aloe /zo začiatku sa to môže zhoršiť/ pi ráno na lačný žalúdok aspoň pol.hodiny pred raňajkami, potom na obed pol.hod.pred jedlom,a tesne pred spaním poslednú dávku.
Koloidne striebro užívaj vždy po jedle.
Na kožu si daj najprv TEA TREE OIL,nechaj
chvíľku pôsobiť a potom pretri kokosovým
olejom. Skús to nakombinovať takto a napíš, ako sa správajú vyrážky.

janakakakak

Toto o com si pisala patri do ruk odbornokov....koznych...cim skor tym lepsie...potrebujem kompletne vysetrenia.Sama sa zatial neliec....mozes si viac uskodit ako pomoct.

alfa

este som zabudla dodat, ze ma k tomu vsetkemu svrbi hrozne hlava a tie suche supinate flaky sa mi robia aj vo vlasoch. Nemate s tym niekto skusenosti co to moze byt? Nemam s tym za kym ist, lebo niesom na slovensku a miestny lekary mi s tym nepomozu. Dakujem.