KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?

Príspevok v téme: KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?
alfa

Asi pred mesiacom som mala nejaku hroznu alergiu. Mala som krk a dekold cely cerveny, suchy a supinaty a hrozne to stipalo a svrbelo,neskor aj mokvalo. Potom sa to rozsirilo aj na tvar a okolo oci a tvar mi cela spuchla. Nasadili mi stereoidy a zmizlo to. Teraz sa mi zacali objavovat na kozi v oblasti slabin, na pohlavnych organoch, pod pazuchami, v pupku a okolo, na vnutornej strane laktov a medzi prstami na rukach cervene zapalene flaky, koza sa supe a mierne to svrbi. A okolo su male vyrazticky. Neviem co to moze byt, ale na Vase rady som si nakupila pripravky vhodne na liecenie koze. A to MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...A teraz by som potrebovala radu, co to moze byt na tej kozi, a ako mam skombinovat tieto pripravky aby som to nejak neprehnala. Za prispevky velmi pekne dakujem.

...

alfa, a co ti povedala dotorka?nebola to nahodou seboroicka dermatitida?ja som mala take nieco tiuez, priznaky s apodobali tvojim, svrbelo to, cervene a tajke zlte supiny.ale nie vyrazticky, to si nepamatam.tiez mi dali kortikoidy , krem a preslo to.zajdi za koznou, neexperimentuj.

kalia

mozno sa ti to zhorsilo, lebo je teraz jesen. na jesen sa zhorsuju kozne ochorenia, vydrz tej protiplesnovej.
A obcas napis ako sa ti dari, drzim palce

RNG

alfa, acesulfam a aspartame su vyslovene zlozene z jedov. Maltitol je poverdzmer ok, dobre sladidla su xylitol(brezovy cukor, chrani zuby) a stevia(necukor, sladke stevesidy, 0 kalorii, liecivo na pankreas)

alfa

ahojte, hlasim sa opat, ako pokracujem s liecbou. Mam za sebou uz vyse dvoch mesiacov prisnej protiplesnovej diety, uzivania chlorely, mladeho jacmenu...aj pitneho rezimu. Za tie dva mesiace vyrazne ustupili kozne problemy. Na niektorych miestach flaky skoro zmizli. Len teraz posledny tyzden sa mi znova zhorsili exemy na rukach a hnevaju ma aj na ociach. Neviem preco sa to deje, dufam ze je to len faza liecby a ubudajuceho mesiaca. Verim ze sa to znova zlepsi...alebo mozno robim nieco zle?!

alfa

Ahojte, neviete mi niekto poradit ci sa pri protiplesnovej diete mozu zut zuvacky ktore obsahuju tieto sladidla: malititol, sorbitol, mannitol, aspartame a acesulfame k ?????

m.

Prečo nie je vhodné brať cesnakový olej s probiotikami? Cesnak je prírodné antibiotikum a výborný proti plesniam. Probiotikum udržuje zdravú mikroflóru. Jedno sa nebije s druhým.

RNG

candimin je len 30% oreganovy olej s 70% olivovym. Je to silny antimikrobialny prostriedok, ja som casto odporucal oreganovy olej(3x300 mg,divoke oregano=divoky pamajoran). Ja bezne beriem GSE, oreganovy olej, kokosovy olej(manzelka pouziva na varenie), E vitamin, C vitamin, striebornu vodu ked mam len co najmenej spuchnute uzliny. Necakam, az sa to rozmnozi do nejakej choroby. 2-3-4 dni to beriem, kym uzliny neodpuchnu.
Dakedy k tomu pridam aj extrakt z olivoveho listu a betaglukany.
Ved sa nejedna o mediciny ale len o potravinove doplnky. Jedine, co tam je nepotravinoveho razu je koloidne striebro, ale toho je vo vode len ukrutne malo-10 miligramov na liter,je 50 nanogramov na lyzicku...
Tea tree olej som vylucil pre nizsiu ucinnost, nez ine, silnejsie.