KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?

Príspevok v téme: KOZNY PROBLEM- poradi mi niekto?
alfa

Asi pred mesiacom som mala nejaku hroznu alergiu. Mala som krk a dekold cely cerveny, suchy a supinaty a hrozne to stipalo a svrbelo,neskor aj mokvalo. Potom sa to rozsirilo aj na tvar a okolo oci a tvar mi cela spuchla. Nasadili mi stereoidy a zmizlo to. Teraz sa mi zacali objavovat na kozi v oblasti slabin, na pohlavnych organoch, pod pazuchami, v pupku a okolo, na vnutornej strane laktov a medzi prstami na rukach cervene zapalene flaky, koza sa supe a mierne to svrbi. A okolo su male vyrazticky. Neviem co to moze byt, ale na Vase rady som si nakupila pripravky vhodne na liecenie koze. A to MSM, KOLOIDNE STRIEBRO, KOKOSOVY OLEJ, TEKUTE Ecko, ALOE VERA (dzus) TEA TREE OIL, GRAPEFRUID...A teraz by som potrebovala radu, co to moze byt na tej kozi, a ako mam skombinovat tieto pripravky aby som to nejak neprehnala. Za prispevky velmi pekne dakujem.

alfa

Aloe vera-jednu lyzicu rano, jednu cez den a jednu vecer pred spanim. A koloidne striebro tiez tak 2-3 cajove lyzicky za den.

alfa

moze sa plesen spravat tak agresivne? Mne sa asi pred tyzdnom zacali vsade po tele robit take zapaly koze, take ako exemy a okolo su take male vyrazticky. Myslim ze to je plesen. Len si niesom ista ci sa plesen moze spravat tak agresivne a na tolkych miestach. Mam to na pohlavnych organoch, na slabinach, v pupku,pod pazuchamy na laktooch z vnutornrj strany, na kutikoch ust, vo vlasoch, svrbia ma usi...zacala som pit aloe a koloidne striebro a probiotika. teraz asi stvrty den. A zacali sa mi vyrazky robit okolo oci a na dekolte a krku. Uz neviem co mam robit, hrozne sa bojim.

alfa

Ivka 1: uz asi tri dni pijem aloe vera, koloidne striebro, natieram kozu tea tree olejom a kokosovym olejom, dnes som vyskusala potriet kozu canestenom. Raz sa mi zda ze sa to trosku zmiernuje a potom zase ze sa to aste zhorsilo. Vcera so si dala tea tree olej na slabiny a tie vyrazky mi napuchli na prasknutie a hrozne to bolelo. Potom som to pretrela kokosovym olejom. Do rana sa to trochu ukludnilo ale nic sa zatial nelepsi. Dietu este nedrzim, ale nejem absolutne nic sladke. Uz mi to ani neda, ked viem ze to skodi. Uvidim co sa bude diat po ociste a po diete.

alfa

Drzim nam vsetkym palce, aby sme sa toho zbavili. Idem podstupit vsetky tie kury, a potom vam napisem ako to dopadlo.

moje

A milujem, ked si tu niekde na fore precitam, ako baby nezjedia sladke, lebo este by pribrali nejake kilo, my pri tychto chorobach dodrziavame zivotospravu ako otcenas, co by som ja dala za to keby som mohla zjest celu cokoladu alebo stiplavy gulas alebo diabolsky salat, alebo hocico ine, clovek si ani nedokaze uvedomit, ake je to strasne oblmedzujuce, ked chce mat chorobu pod kontrolou. Ako musime pozerat co to obsahuje, ci mi to neskodi, nezasam to, radsej by som mala o 10 kil viac ako byt vychudnuta a zit s takouto chorobou.
Jaj prepacte, ze takto nahnevane, ale potrebujem si niekam vyliat svoju zlost. A tebe alfa prajem vela uspechov, nech dostanes svoju chorobu pod kontrolu, ale inak to ze ti vyrazilio teraz vyrazky moze byt aj s tych steroidov, lebo on zvyknu najskor utisit kozny problem,a le potom nabehne dvakrat taky, ale ked ti nasadili spravnu kombinaciu tak by to tak nemalo byt, ktovie co to moze byt za pliagu.

moje

Kozne choroby su najvacsie svine, aj bolia aj je ich vidno, ja tiez jednou trpim a neznasam ju, je to nefer. A toto teplo no tak to je uplne super na ne, este horsie potom.

Ivka 1

Ak spravíš vnútornú očistu tela,mali by
Ti ustúpiť nielen kožné problémy ale rob to prosím Ťa jedno po druhom, nie všetko naraz. A ako som už povedala,sleduj svoje telo.

alfa

Ivka 1 : dakujem velmi pekne za rady, budem sa ich drzat. Myslis ze ked toto vsetko podstupim tak sa tych problemov zbavim? Planujem aj klistir a vsetky mozne ocisty. To by mohlo pomoct nie? Ked sa zbavim toxinov a choroboplodnych zarodkov z tela....???

Ivka 1

Ten môžeš užívať spolu s koloidným striebrom. Pri tej očistnej kúre sa potom nezľakni,keď začne očistnú kúru
môže nastať dočasné zhoršenie kožných
problémov a to môže trvať tak dlho,kým
sa telo nevysporiada so všetkými škodlivinami,ktoré v sebe máš.Nepreruš
kúru a ak by to bolo moc zlé,zniž dávky
ale neprerušuj.Keď doberieš koloidné striebro,môžes začať s Grapefruidom.Všímaj si však svoje telo,všetko čo sa s ním deje.