Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nebaví ma život

takurciteee

Mrauka - Aha, teraz som si to všimla. Na tvoj nick som sa len letmo pozrela, nejako som si to neuvedomila.
Nevieš, kvôli čomu sedí doma. Môže to byť preto, že ju "tam vonku" ponižujú, šikanujú alebo preto, že hoci má priateľov, nechce sa jej nikde ísť... To je jedno. Ak je to ten prvý prípad, nemôžeš ju odsudzovať. Čo má robiť človek so slabou osobnosťou v takomto prípade, keď sa nevie ani ozvať, odseknúť ?

Ak je to ten druhý prípad, už by to bolo niečo iné. No pochybujem, žeby to bolo toto.

Mrauka

Kazda doba bola tazka. V ktorej dobe to mala prosim ta nejaka generacia lahke?
Co si myslis, ze nas niekto polutoval, dal nieco zadarmo?
Okrem toho, ze tu pindas do mojho nazoru si jej dala nejaku radu, nazor? Nevsimla som si.

Abcd888

Nevieš čo prežila, tak nesúď. Milujem, keď niekto spomenie dnešná generácia je taká a taká pričom predošlá generácia by na tom nebola oveľa lepšie v dnešnej dobe.

Mrauka

Fascinuje ma, ze nedokazes ani len spravne odpisat niekoho nick ;)
Ja nikoho neurazam a ani neponizujem, len ma fakt zaraza, ako moze niekto tvrdit, ze ho nebavi zit a este zit ani nezacal, neskusil. Je mlady, zivot ma pred sebou, ma milion moznosti. Sebavedomie nepride same, sebavedomie pride, ked nieco skusi, urobi a podari sa jej to. A o tom je presne moj nazor, ktory si ty, ako inak nepochopila. Myslis, ze zivot sa s niekym maznal? S nikym sa nemaznal, ked ti umrie niekto, koho si velmi milovala, mozes povedat, ze ta nebavi zit, ked prides o vsetko, mozes povedat, ze ta nebavi zit a nie niekto, kto sa nudi, nevie, co so sebou, este nic ani nezazil povie, ze ho nebavi zit.

Achochuch

MRAUKA ma úplnu pravdu ma 18 ledva dokončila školu ak vôbec a už narieka ja som v 19 dostal nevliečitelnú chorobu a tiež neskúvinam ale predieram sa ako sa da pomaly 10 rokov a žijem.Len dnešná generácia je rozprdená a závisla na sociálnych sieťach chorá to doba a mladí ešte chorejší ale rozumovo....niet o čom

takurciteee

Maruka - No, ľudí, ktorí nemajú veľkú papuľu budú ľudia, ako ty a mnohé iné typy, odsudzovať, ponižovať, vysmievať sa im. A keďže nemajú silnú osobnosť, tak namiesto naberania sebavedomia, sa stiahnu, izolujú sa od ľudí a utápajú sa v depresiách. Keďže pravdepodobne nemajú priateľov, rodiny, ktoré by ich chápali, nikoho, kto by im pomohol, či ich povzbudil, skončia s lanom pod krkom alebo pod vlakom atď.
Vieš, keď niekto ponižuje celý život, dosť sa to odrazí na psychike a dospeješ k záveru, že si na tomto svete zbytočná.

Ver mi, chcela by som mať takú osobnosť a papuľu, ako ty. Hneď by sa mi žilo lepšie. Jediné, čo by sa mi nepáčilo, by boli moje (tvoje) názory.

Mrauka

Jezisi :)) a co ma akoze silna osobnost a velka papula spolocne s tym, ze ju nebavi zivot? Ma 18, zmysel zivota ma hladat v zivote, praci, ludoch, vo svete. Ma zit, skusat, milovat, cestovat. Co zazila v 18tke, ze si dovoli povedat, ze ju nebavi zivot a nema zmysel zivota? Co preto urobila, aby ho nasla?
Ale vidim, ze si tu zas idete krochkat v sebalutosti a vymienat si svoje depresivne skusenosti. No ja cintlavky depresivne urcite nemienim spasit.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

takurciteee

Maruka - Lenže, žiaľbohu, nie každý má silnú osobnosť a veľkú papuľu. Vieš ?
Niekto, ako ty, to nikdy nepochopí.