Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

problémy s rodičmi

Príspevok v téme: problémy s rodičmi
amy123456789

Ahojte
mám 16 a mám taký problém,že rodičia mi nedovolia ísť von ,je pravda ,že na diskotéku ma pustia ,ale to sa zmenilo len kvôli tomu,že som tam raz išla bez dovolenia a odvtedy ma púšťajú aspoň tam ,ale von ma konkrétne mama pustiť nechce ani len s priateľom a aj jemu to ide na nervy ,lebo by išiel somnou rád aj na prechádzku alebo by ma niekam pozval a je to choré celý deň byť zavretá doma . Do 14 rokov ma vôbec nikam nepúšťali až ked som sa odhodlala to ja sama zmeniť a narušila som si tým ich dôveru ,ale nemala som na výber ,lebo s nimi sa nedalo rozumne dohodnúť ani nič . Ak máte niekto nejaký nápad ,čo by som mala spraviť ,aby ma púšťali von a aby si uvedomili ,že už niesom malá kľudne nebojte sa napísať :)
a dakujem vopred

amy123456789

Nikdy v živote má nepustili ani len von z domu tak si to skúste vy ale to je vôbec nevyjst ani z domu... Nemala som na výber a aspoň tam má teraz ako tak pustia no inak nikam a chalan s ktorým som ,že nemajú dobrý pocit z neho?? To isté aj moja sestra každého frajera ktorého mala bol pre nich oničom a nadávali naňho aj keď niečo potrebujú tak vtedy im je dobrý

Pilcuk

TY si to v 14-tich zmenila tým, že si ušla z domu ? Takto sa správaš k ľudom, ktorí ťa živia, utrácajú na teba peniaze ? Takto si ich vážiš ? Byť na mieste tvojich rodičov, tak ťa hned šupnem do reedukačného centra a bol by od takej nevdačnej dcéry pokoj...

poradim38

Mas 16... co cakas?? Ze ta rodicia budu vsade pustat??? Asi ked nemaju dobry pocit z tvojho frajera tak ta zrejme preto nechcu snim pustit von..... a ze ta pustaju na diskoteky ?? Prepac ale tvoji rodicia by sa mali nad sebou zamysliet... aby im 16tka skakala po hlave a zdrhavala sa zabavat na diskoteky.... ako prepac ale nie je to trosku cez ciaru???