Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

problémy s rodičmi

Príspevok v téme: problémy s rodičmi
amy123456789

Ahojte
mám 16 a mám taký problém,že rodičia mi nedovolia ísť von ,je pravda ,že na diskotéku ma pustia ,ale to sa zmenilo len kvôli tomu,že som tam raz išla bez dovolenia a odvtedy ma púšťajú aspoň tam ,ale von ma konkrétne mama pustiť nechce ani len s priateľom a aj jemu to ide na nervy ,lebo by išiel somnou rád aj na prechádzku alebo by ma niekam pozval a je to choré celý deň byť zavretá doma . Do 14 rokov ma vôbec nikam nepúšťali až ked som sa odhodlala to ja sama zmeniť a narušila som si tým ich dôveru ,ale nemala som na výber ,lebo s nimi sa nedalo rozumne dohodnúť ani nič . Ak máte niekto nejaký nápad ,čo by som mala spraviť ,aby ma púšťali von a aby si uvedomili ,že už niesom malá kľudne nebojte sa napísať :)
a dakujem vopred

zubatak

Tak ale teraz prehanas, je to len tvoj pohľad, párkrát s i dostala zaucho a už ich nenávidis. Mňa tiež mlátili a vtedy mi to prišlo ako nespravodlivé. Aj keď som si to zaslúžila. Uznávam že agresiou a bitkami sa problémy neriešia, ale aj rodičom povolia občas nervy. Hlavne keď ich ešte provokujes. Ak by to bolo také zle ako píšeš,tak nezakladás tému že ťa nechcú púšťať von ale ze ta doma tyraju. Prídeš mi naštvaná kvôli tomu že ti tu ľudia píšu pravdu, ale ty sa chovas ako decko, lebo si chceš vydupat svoje, chceš aby s tebou všetci súhlasili a písali ti akých máš zlých rodičov a aké máš strašne detstvo. Chovas sa ako dieťa, ja byť tvoj rodič, zakážem ti aj toho frajerika tvojho .

poradim38

Tak co sa nejdes stazovat na socialku, ze ta rodicia biju?? Nevymyslas si ty tak nahodou? Deti vacsinou ked nieco nie je podla ich predstav radi vselico vymyslia.....ak sa nieco take deje, staci povedat niekomu dospelemu alebo aj susede co sa u vas deje a treba to ist riesit......

amy123456789

Vždy som bola svojim rodičom dobrá iba vtedy keď potrebovali pomôcť inak sa o mňa nezaujímali od šiestich rokov už len kvôli dvojke ma bili mama mi sklbala vlasy kvôli známke !! A keď vždy sestra niečo spravila mňa otec dokopal a keď som mu povedala,že zavolám policajtov bil má ešte viac toto je podľa vás detstvo?? Keby boli normálny bola by som s nimi doma veľmi rada ,ale takýchto rodičov nechce nikto

zubatak

Ani mňa rodičia nepúšťali z domu a aj tak som utekala, vracala som sa nadránom alebo niekoľko dní som nebola doma ale niekde na výlete. Prežili si so mnou svoje, ale po rokoch sa náš vzťah veľmi upevnil a nad mojou pubertou a dospievanim sa už len smejeme. Som vďačná že ich mám a snažím sa s nimi tráviť čo najviac chvíľ. Život je tak krátky. Nevrav že máš problémových rodičov, rodičia chcú pre svoje deti vždy len to najlepšie, nerobia to z toho dôvodu že ti chcú ublížiť, naopak, chcú ťa chrániť. Toto si uvedom. O nič neprichádzas, keď sa neflakas s kamoškami.

poradim38

A nenapadlo ta, ze to moze byt kvoli tym tvojim nocnym vyjazdom na diskoteky?? Ja byt tvojimi rodicmi by som ta taktiez nikam nepustala po tomto a detto na doskoteky

amy123456789

Dobre možno to bolo ironicky ,ale aj tak je pravda to,čo napísala pretože presne tak to aj je .... Čo je to za detstvo sedieť v jednej izbe ,pomáhať a nič iné? Ani sa nestretávala s kamarátmi nič ??

poradim38

Mojko zlate, pouzivatel Omen to zrejme myslel ironicky, ak si tomu nepochopila....... ale moze to byt aj inak.... no tak mi to vyznelo a pravdepodobne nie iba mne :)))))

amy123456789

Omen ty jediná si ma pochopila presne si to do detailov napísala ako to je a ďakujem ti lenže to vydať sa nieje také jednoduché priateľ má 18 a chodí ešte do školy tiež je u rodičov a on to tiež nemá vôbec ľahké

poradim38

Predstav si, ze ja som si to skusila!!!!! Este bud agresivna a neprijemna ked ti ludia napisu pravdu ako to je....... tu nekonverzujes s kamaratmi ale s dospelymi ludmi ktori uz maju co to za sebou tak sa podla toho aj chovaj, ale aspon vidime co si zac... ked takto vyskakujes aj na rodicov tak sa cudujem ze to s tebou este zvladaju.....ja som v tvojom veku tiez nikam nemohla chodit, maximalne tak s kamaratkou pod dom a bola som tiez iba doma a pomahala mame ako moja sestra, pocas skoly neexistovalo aby sme sa niekde motkali pokial sme nemali hotove veci do skoly a porobene doma co mama povedala.....a predstav si, ze sme ani nepipli.....takze nie si len ty jedina, aj ine deti v dnesnej dobe pomahaju doma, moja neter ma tolko rokov co ty a moze zabudnut na nejake diskoteky pokial nie je plnoleta a byva pod rodicovskou strechou.. a predstav si ze nema s tym problem...... takym detom ako si ty by som neverila ani nos medzi ocami a nieto este pustat kade tade s nejakym frajerom a neviem kym von na noc a na diskoteky a neviem co...... ale fajn, skac dalej rodicom po hlave, rob si problemy, ved na to doplatis.... potom ti bude luto ze si bola taka sprosta a ze si radsej rodicov nepocuvala!!!!!!!!

Omen

Amy, máš to ťažké! Problémoví rodičia, ktorí ťa nechcú púšťať von, nepočúvajú ťa, nedá sa s nimi na ničom dohodnúť, ty už máš priateľa a si už VEĽKÁ...

No bolo by načase s tým aj niečo urobiť a najmä, ak to aj tvojmu priateľovi ide na nervy!
Odporúčam ti nasledovne: vydaj sa za svojho priateľa, nastúp do fabriky za pás aj s priateľom, zoberte si hypotéku a zabezpečte si vlastné bývanie. Potom si môžeš robiť čo chceš, budeš dospelá!
Dobre som ti poradila? ; )