Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

uzkostna porucha alebo srdce?

Príspevok v téme: uzkostna porucha alebo srdce?
poruska

Ahojte, dnes ráno som začala mat po prebudení zvláštny pocit, akoby nevyspatosť, únava, pritom som spala 7 hodín. Po hodine som musela z prace odísť, pretože mi začalo byť zle, ani to neviem definovať, úzkosť, strach, pocit ze omdliem, pocit ze zomriem, busenie srdca, tras. Nerozumiem čo sa so mnou deje, najprv som myslela ze to bude tlak no ten mam skoro ideálny, takisto tep. Práve som sa preklikala na úzkostnu poruchu a je tam taká definícia:---Fyzické príznaky tejto poruchy sú však veľmi nepríjemné. Jedná sa o zrýchlený tep, búšenie srdca, trasenie, potenie, problémy s dýchaním, návaly tepla alebo chladu, nevoľnosť a pocit znecitlivenia.--- tak úplne mi to sedí, mala som pocit ako nedostatok kyslíka. Psychicky som v pohode, občas nejaká depka, no posledny mesiac všetko ok. Včera aj pedvčerom som cvičila asi hodinu, kardio, plus posilnovanie, dnes nie. Môžem mať preťažene srdce? kedze som dlhsiu dobu cvičenie zanedbala, alebo ide o tu úzkostnu poruchu? mala by som navstiviť psychiatra? alebo ako sa to lieči? dakujem za odpovede

poruska

Doobeda asi len pol litra, poobede už som doplnila cca 2 litre tekutín. Ten "stav" mi prichádzal aj ku večeru, teraz je to už tak nejak v norme. Uvidím ako bude ráno, možno je to aj z toho tepla...