Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Stredne ťažá depresia, Adaptačná porucha

Cliattsi

amalia- ja som sa dostal zo stredne tazkej depr. Ale nechcem to tu  zase moc rozpisovat.

Na pisem ti to, co by si podla mna mohla vediet. Su to len diagnozy podla tvojich prejavov podla urcitej klasifikacie. Bolo by dobre, keby si sa na svoje problemy pozrela tak viac ako by som to nazval - pocitovo.  Adapt. porucha ma urc. charakteristiku,.prejavy.  ..... No chcel som povedat,.ze.je to len URCITA KATEGORIZACIA PSYCH. STAVU PODLA PREJAVOV.

Kedze ta liecili liekmi a nic,.je mozne aj to,.ze.ti chybaju niekt. mineraly a vitaminy,.kt. by si mohla doplnit B6 vo forme P5P, Magnesium taurate, zinok vo forme Zinc picolinate. K tomu pupalka dvojročná olej.

Ja som sa s tymto sice neliecil, ale moze to pomoct. Dalej kys. listova  spolu s b12.......

Najvacsiu radu to dam, nespoliehaj sa na to, co tebe doktori hovoria, ale studuj viac samu seba.

Na depresiu by si mohla vyskusat aj vit B3 - NIACINAMIDE. Pozri na nete hlavne v ang. jazyku

Tiez na to zabera hlad! Skus 3 dni nejest a pozoruj svoj stav-> depresion + fasting.

A nejedz sladke, lebo to zvysuje depresiu.

Ja som zvladol depresiu pracou s myslou

Adapt.porucha- nie si nahodou moc hanbliva?
Pocitovala si kontinuitu s ludmi pred depresiou? To su len moje take otazky.
U mna su odpovede Ano.

Tomas12345

Ja som prekonal minuly rok tazku depresiu a uspesne som sa z nej dostal. Takze rad by som s tebou o tom pokecal