Mám zvrátené sny

Príspevok v téme: Mám zvrátené sny
Sunny124

Ahojte,chcela by som nejaku pomoc ohladom toho ze sa mi snivajú strašne zvrátené sny.
Mávam sny o mrtvych ludoch alebo stojím na cintorine pred svojim hrobom,som zamknutá na psychiatrii so psychopatmi ktorí mi ubližujú. Nedávno sa mi snivalo že bol celý svet nainfikovaný nejakou chorobou a všetci sme pomaly zomierali jeden na druhom.
Tie sny sú strašne živé a ja neviem ako sa ich zbaviť.Pritom život mam celkom štastný a pokojný tak ja neviem. baba 17

poradim38

Presne ako tu bolo pisane, nepozeraj kraviny v telke, ani hororove filmy a podobne, lebo potom sa ti to utkvie v pamati a v snoch sa ti to vracia lebo mozog sa pocas spanku ako keby triedi a upratuje..... a vobec pred spanim nepozeraj telku, minimalne hodinu pred spankom maj vypnutu televiziu aj svetlo, zatiahnute zaluzie, ziadna hudba v sluchadkach, daj si ukludnujuci bylinkovy caj a zalahni....... a nepremyslaj pred spanim nad niecim komplikovanym, stresujucim alebo nieco co by ta mohlo tazit.... skus rozmyslat nad niecim peknym, o dovolenke, alebo rataj od 100 po 0 a uvidis ze sa ti bude spat lepsie

Angelika3

Možno práve preto, že máš taký pokojný život, tak sa to takto vyvažuje.... niečo podvedome potláčaš, podobne sa trebárs ľuďom, ktorí potláčajú sex sníva, že sexujú odušu, ten kto potláča agresivitu si to tiež vynahradí v snoch.

Sunny124

Dakujem za odpovede.
Ja nad takymi vecami pred spanim nerozmyslam, dokonca sa v snoch ani nebojim, jednoducho to vnimam ako realitu az dokym sa nezobudim a az vtedy ma uplne ztrasie ake to je zvratene

anna02

Ahoj tieto sny znacia ze budes dlho zit.niekedy len ak nam chce telo ukazat na nejaky problem tak sa to zvykne dat takto do sna.hlavne teda ak si sa v tom sne zlakla a vecer ides spat s tym ze sa ti to bude snivat alebo snivalo tak sa to zopakuje.treba si uvarit vecer medovku a mysliet na pekne veci

sticka

su to len sny, na to netreba zabudat, aby sa ti nezacala zlievat realita s fikciou. mohla by si sa asi s tym obratit na nejakeho odbornika, lebo ta to moze takto trapit este dlho a zbytocne

Aliss

Mam kamarata, ktoremu sa od malicka snivali len hrozne nocne mory. Vzdy to bolo o tom istom - bol zvlastne doobliekany, ako keby nie z tejto doby, vlacil so sebou nieco velmi tazke a musel neustale celit vrazdeniu, zlobe, bitkam, nahananiu. Ked vas niekto v sne nahana, je to jeden z najhorsich pocitov. Toto sa dialo kazdu noc od kedy si pamata. Zasiel za jednou pani, ktora ma rozne dary, mimo ineho vie pomoct, ak v sucasnosti vyrazne ovplyvnuje jedinca nieco, co zazil v minulom zivote. Skutocne prisla na to, ze tento kamarat bol vojakom v druhej svetovej vojne. Mal nejaku vyssiu hodnost a napachal strasne vela zleho, zabil velke mnozstvo ludi. Viem len, ze tato pani poprosila v jeho mene vsetky dotknute duse o odpustenie a odvtedy sa kamaratovi nic podobne nesnivalo. Ak su tvoje sny naozaj casto sa opakujuce, vyhladaj pomoc. Ak nemas vo svojom okoli podobneho cloveka, oslov normalne psychologa. Cudovala by si sa, ale aj oni vedia v tejto veci pomoct. Samozrejme inym sposobom, logicky uvazuju, co ma clovek nevysporiadane v sebe, ked ho trapia take sny...Ale mam skusenost, i ked nie osobnu, ze vedia pomoct, aj ked inym sposobom...drzim palce