Vegánstvo u mačky a psa

philips

Animal... maj rozum, nenúť ich do svojho presvedčenia. To, že ty si sa rozhodla bojkotovať spracovanie mäsa (úplne zbytočne, ale čo, aspoň kúpim mäso v akcií, čo ostane) neznamená, že do toho musíš nútiť aj nevinné zvieratá.

VeganMegan

Sama som veganka, ale svojmu psovi alebo mačke by som mäso neodopierala. Sú to masozravci, ale kvôli tomu že ja prejdem na iný životný štýl snáď nebudem nútiť svojho domáceho maznáčika aby jedol rastlinnu stravu. To ho vážne radšej niekomu darujem keď už to mŕtve mäso nechcem vidieť ani kupovať.

mjj

no ako psiky su vsezrevce takze si myslim ze kludne mozu :) ked veganstvo/vegetarianstvo dokazu ludia preco nie psiky? ale macky su tusim masozravce tak to uz asi ee.. inak myslim ze to nie je tyranie zvierat.. ved ked podla vas je toto "TYRANIE" co maju povedat tie zabite sliepky,husi apod? nevravte ze oni nemaju city len pre to lebo sme ich nevyslachtili tak ako psov a macky :D

Animal123

Ja som sa slusne spytala ako to vnimate, a vy tu pisete same zle veci a nadavky, chcela som len NORMÁLNU odpoved... lebo videla som ze aj pes moze byt vegan a je zdravý takze preto sa pytam (a keby cosi tak pes je vsezravec a nie masozravec) takze nemusi jest výhradne mäso .

AngelineMolie

Presne, radsej to zviera daruj niekomu normalnemu, oni potrebuju zivocisne bielkoviny a len ako doplnok rastlinne zlozky potravy... takto ich budes pomaly zabijat .... preco ides nutit zviera skurvenemu stylu, ja toto nepochopim, ty si zer co chces, ale nenut zviera sa podvolovat tvojim vymyslom
..

myslistovazne

pes potrebuje jest hlavne maso alebo granule z masa...co mu chces davat ak nie maso? ovocie a zeleninu?? ...nechcela by som byt tvojim psom