Liečim zle boreliózu? Help

Príspevok v téme: Liečim zle boreliózu? Help
Tubenno

Ahoj all, problemy mi zacali r 2015 október. Bolesti drobných kĺbov. Od februára 2016 sa liečim atb protokolom. Niektoré problémy čo vznikli počas liečby (ataky) sú preč. Ale kĺby sa stále zhoršujú. Na začiatku ma to len trochu bolelo, ale postupom času sa to zhoršovalo. Teraz ma bolia keď niečo robím každý kĺb, ale iba pri práci a pohybe, v pokoji nie. Nehorázne mi aj praská v klboch, tieto veci sa postupne zhoršujú u nejaky rok. Bojím sa že mi odchádzajú kĺby, skúsil som uz všetky rôzne doplnky na kĺby. Doktorka tvrdí vraj to je herx. Ale tie bolesti sú uz vyše roka zhoršujúce a praskanie som nikdy nemal. Prosím poradte mi čo si otom myslíte.

GejzaGere

ahoj,
precitaj si pribalove letaky atb co papas alebo do teba leju, garantujem ti ze tam najdes: vedlajsi ucinok bolesti klbov
osobne si myslim ze durovska robi hlavne biznis, aj ked niekoho mozno lieci, ale preco kazdeho lieci +- rovnako?! v diskusiach sa docitas o ludoch co sa protokolmi iba liecia, mesiace, roky, je to normalne?! vyliecenych vela nenajdes
ak mas borelu, ak, tak je podla obdobi co si uviedol je v poslednom stadiu a tam je z principu voci atb rezistentna
atb uzivane dlhodobo ti rozbiju crevo = znizena imunita = zivna poda pre vsetko co ti generuje v tele problemy, mas toho predsa plny net
mas aj ine sposoby liecby ktore ti nenicia dalsie organove systemy v tele ako atb a to: bylinne protokoly, imunomodulacia, mozno liecba vhodnou stravou alebo vhodnymi doplnkami
pises ze mas dole lymfocyty - skus dobreho imunologa, mozu v tom byt aj viri - ebv, hsv alebo iny infekt, vrodeny imunodeficit, intolerancie alebo alergie na potraviny, autoimunita - prever skratka vsetko co by ti mohlo pernamentne premstene zamestnavat imunitny system

tubenno

ďakujem za rady, poriesim koinfekcie teda a uvidime, inak ako je mozne ze sa stav zhorsuje aj ked 2roky to liecim tym protokolom ? myslim klby. z artrozy mam strach, mozem este dat do poriadku tie klby ? alebo tato diagnoza je uz trvalá a klby sa nemusia zregenerovat ?

Dal som si 3 tabletky zinku (150mg tusim) tak uvidim rano :D bodaj by boli herxy.. dik moc a drz sa kamosko. Lovu zdar

Lion8475

Nizke lymfocyty ? :D ja mam skoro 0 kamarade... NK bunky tiez 0 a cd 57 na zaciatku len 5 !!!!!

A dobru radu ti dam.... never dr ked ti budu tvrdit ze borelu nemas a mas to zo psych a podobných hovadin... artroza... aj ja mam... na to pomaha tepla sprcha alebo aj ladova... doxycyklin ide do kosti a sliach, zvys davku... skus... len ci to vydrzis...pridaj zinok, ten vylaka borelie von a atb ich zmetu :) len sa nezlakni herxu, ja som sa neraz vecer napchal zinkom a rano amen :D 2 dni K.O mi slo hlavu rozdrapit ... ale po herxe hned lepsie...

Lion8484

Ked nemas herxy –- lebo nad borelou mas koinfekcie tak preto... tie blokuju lecbu samotnej LB... najprv musis poriesit koinfekcie ako babesia, bartonella, erychlia, toxoplazma neviem co vsetko mas a na konci LB,,, ale dur vie co robi... a necakaj hned ze to zabere, a moze ti byt na liecbe ovela horsie nez ti doteraz bolo koli uhynu mnozstva bakterii. to je ten herx tak sa nezlakni... a neprestan s liecbou ani ked ti bude ze poriadne narit, ale ked pisem poriadne tak poriadne, toto neni bezna chripocka,,,

tubenno

protokol Stratonov, ale mam stale nizke lymfocyty a na entizole a pod. nemam ani herxy :) premysla sa nad koinfekciami, este babesiu budem zistovat. a dalej mam mykoplazmu, chlamydie plucne, EBV tusim

snazim sa podporovat imunitu z kazdeho smeru, snad mi pomoze v boji spolu s ATB a detoxom. cely cas cosom bral atb som uzival inak pestrec, kratku dobu pred ATB. az totkedy som sa docital ze znizuje uccinnost atb. takze snad som si neprekazil uplne liecbu a bude to dobre

tubenno

durovska, teraz som na infuzkach na 3 tyzdne. Bojim sa, ze uz tam je nejaka artroza, lebo to praska a chrupe pri kazdom pohybe a boli pri akomkolkvek pohybe, skoro kazdy klb (ramena, lopatky, stavce, prsty, lakte, nohy) ale zase som stale pomerne mlady (24r) tak snad sa telo zregeneruje, uzivam alavis triple blend, C, B complex, kyss. listova, zinok od dnes, skusal com vsetko mozne, aj colafit, viete mi odporucit nejaky dobry kolagen ? abysa dostal ucinne do klbov a zregeneroval klby, aj ked len pomalicky ale iste.

Lion4551

U koho sa liecis a akym protokolom ATB? Tych je totiz viac...
PRaskajuce klby, no.. borelie pred ATB zalezu do klbov, preto to praska vyzieraju v nich kolagen - ten si kup v lekarni najsilnejsi a uzivaj spolu s atb. Liecba borely nieje jednoducha. A to tie problemy co mas teraz je len najslabsi odvar borely co dokaze urobit s uplne zdravym clovekom by si neveril. Ja mam neuroborelu - to je to najhorsie.