Liečim zle boreliózu? Help

Príspevok v téme: Liečim zle boreliózu? Help
Tubenno

Ahoj all, problemy mi zacali r 2015 október. Bolesti drobných kĺbov. Od februára 2016 sa liečim atb protokolom. Niektoré problémy čo vznikli počas liečby (ataky) sú preč. Ale kĺby sa stále zhoršujú. Na začiatku ma to len trochu bolelo, ale postupom času sa to zhoršovalo. Teraz ma bolia keď niečo robím každý kĺb, ale iba pri práci a pohybe, v pokoji nie. Nehorázne mi aj praská v klboch, tieto veci sa postupne zhoršujú u nejaky rok. Bojím sa že mi odchádzajú kĺby, skúsil som uz všetky rôzne doplnky na kĺby. Doktorka tvrdí vraj to je herx. Ale tie bolesti sú uz vyše roka zhoršujúce a praskanie som nikdy nemal. Prosím poradte mi čo si otom myslíte.

tubenno

Lion ako dlho už si na liečbe ? Aj sa nejako zlepšuje tvoj stav ohľadne kĺbov? Ak by si poznal niečo čo mi pomôže na kĺby sem stým :) (viem že som sa na túto tému už pýtal ale stále to skúšam )

Lion4512

Dr vedia hovno...
nebola to chyba ze si bral NAC spolu s ATB... ja som bral snad 20 doplnkov k ATB, spolu to bolo denne 12 ATB + doplnky,, po dobu skoro 3 rokov, teraz daco menej...

tubenno

ano cital som, len neviem si niekedy vybrat z toho mnozstva informacii a kazdy tvrdi nieco ine :) :) mal som intravenozne 600mg doxy intravenozne tak ako dnes, dal som si 200mg zinku. ale nic som necitil, dnes citim len palenie tvare ked som isiel po slnku.

Aku davku mozem dat toho zinku ? Ja neviem posudit ze ako zabera liecba ked som to nijako necitil :( vsetky vitaminy davam poobede aj s klbovkou. probiotika davam vnoci teraz

Lion454515

Asi nik necita moje prispevky :( nevadi, mne je to u prdele... 10000x som o tom tu pisal...

Borelie sa zivia kolagenom, zinkom, skryvaju sa pred IS a ATB do kosti, sliach, borelku mas od malicka - v kostiach., drzala to imunita a teraz niecim sa prebudila... na ATB ju este viac prebudis... cize ti moze byt extremne narit... ale atb borelie zabiju... no musis uzivat aj kopec doplnkov, studovat o tom, citat... a nie len ze je ti dobre tak sa na to vyseres... ak si sa vtedy vecer najedol toho zinku a rano ti bolo horsie tak to vylakalo borelie von... aj kolagen to same... samozrejme ber aj doplnky na kosti atd... vsetko spolu... a nezabudni na probiotika... a na pecen tiez na to je najlepsi pestrec drveny plod, ja som mal na atb pecenovky alt, salt 9,42 :D po 3 mesiacoch pestrecu ok ...

tubenno

Od každého je určitá pravda, tiež si myslím, že sa to dá. Len neviem prečo sa tie kĺby oproti začiatku zhoršujú. Ale najviac ma trápi táto vec:

1.)Už dlhšiu dobu beriem alavis triple blend (glukosamin,, condroitin, msm, kolagen) ale mam pocit ze odvtedy sa to dost zhorsilo, ale neviem to uz spatne uplne posudit. Je pravda ze pri atb liecbe sa borelie aj tak zivia tymito vecami ?

2.)Mam klby nejako podporovat ?
2. a) Ak ano tak ako ? MSM ? kolagen ? vitaminy nna tvorbu kolagenu ? zinok ?

Na toto ak mi niekto odpovie, budem moc rád :)

Lion544545

A hlavne, musis sa riadit sam sebou, vela o tom citat... ani Dur. nieje Pan Boh, aj ona len skusa co ti zaberie...takze studuj...
borelioza.cz, chlamydie.info
Pod na FB do skupiny Lymska borelioza, admin. Tomas Novak... tam ti poradime,,,, ja som tam ale dr. House, takze ak si ho pozeral, vies... :D

Lion45415

Alissa, borelia sa vyliecit da...

Ano da sa to aj polyoxom... len to neprezen s nim :) a ked ho vysadit, nejaku dobu ti dobre bude... da sa to aj takto,,, lenze borelka sa pekne v tele mnozi a mnozi a mnozi :) IS na nu nestaci.

Lion4545

Viem co je LTT test... ja som ho mal negativny :) vysledok menej ako dva... funguje na odozve imunity.... LENZE... v chron. stadiu, tazkom chron. stadiu... je imunitny system natolko zmeteny... teda borelia dokaze oblbnut IS a nielen ona... a ako to robi ? uz som to tu pisal, malokto o tom vie... - a toto je cela preslavena RS atd... :) cize LTT vynde negativny... ani na test CD57 sa moc spoliehat neda, niekto s tazkou chron neuroborelou ho moze mat vyse 300 a citi sa totalne nahovno a dakto ho moze mat len 10 a citi sa skvelo... ja som ho mal iba 5 na zaciatku a to som sa citil naozaj totalne narit... .nemyslim tym ako pri chripke, nejakej kkckej depresii a podobnej sracke... v priebehu vyse 2r na atb liecbe to stuplo na 90.... teraz neviem kolko to je ale citim sa lepsie... dalej NK bunky,, zdravi maju hodnotu cez 10 tusim, u mna skoro 0... na zaciatku, teraz cez 2 cize liecba zabera.... klby, ja som tiez spociatku enmal s nimi problemy, ale co si spominam zacalo to bolestou v chrbte a potom dlho pokoj,,, zacala bolet hlava brutalne a uz sa to nabalovalo... teraz oci za ocami ma uz nebolia - pomohol minocyklin s entizolom - vysoke davky, hlava vobec uz nebol- ked pisem vobec tak vobec ta nema co bolet a ked boli uz je neco zle a neverim ze z hlava boli z pocasia, depresii a podobnych hovadin... ale zacali bolet klby, najme krcna a nohy ale to je nic oproti tomu co bolo za peklo na zaciatku,,, cize ked mi niekto tvrdi ze ho boli rucicka nozicka ja sa len v duchu chichocem... tubeno... preto ti je zle na tie klby lebo ako som pisal, mas to mozno od malicka ako ja v sebe a tie ATB to zobudili ale liecba zabera ale necakaj ze ti bude hned palalate.... je ale na tebe ako sa rozhodnes... ci budes pokracovat v atb alebo sa na to vyseres a budes verit statnym lekarom ze to mas zo psychiky, opotrebovane telo, ze si uz nie mlady a podobnycvh hovadin a casom pojdes isto doprdele, bo borela ta zaziva znici, ale je to aj o imunite ako ju udrzi, ono moze ti byt jedneho casu dobre a inokedy pri strese ta to tak odpali ze nebudes vedet co sa deje a takto chces zit ? bud to poriesis teraz a na starobu budes mat pokoj alebo sa na to vyseres a neskor najme starobe budes IBA trpiet ??? tak sa rozhodni... ja som sa tiez jedneho casu na to vysral... ked mi slo z atb rozmrdat hlavu kazdy den bolela, stavy jako pripity, bolesti oci ale fungoval som aj do prace chodil ale jaky to bol zivot ? a veril som dr tym im dristom, ale uz neverim a verim v seba a to jak sa citim... pokym sa este citis fyz a psych ok a mas len te klby bud kamo rad.... nevies co borela dokaze s uplne zdravym clovekom narobit.... viem... kazdy si mysli ze trepem hovadiny, mne je to ale u riti kto si co mysli... pokym to nepociti na vlastnej kozi a kazdym dnom pojde do prdele, poriadnej prdele... z ktorej sa velmi tazko da vysekat...