Liečim zle boreliózu? Help

Príspevok v téme: Liečim zle boreliózu? Help
Tubenno

Ahoj all, problemy mi zacali r 2015 október. Bolesti drobných kĺbov. Od februára 2016 sa liečim atb protokolom. Niektoré problémy čo vznikli počas liečby (ataky) sú preč. Ale kĺby sa stále zhoršujú. Na začiatku ma to len trochu bolelo, ale postupom času sa to zhoršovalo. Teraz ma bolia keď niečo robím každý kĺb, ale iba pri práci a pohybe, v pokoji nie. Nehorázne mi aj praská v klboch, tieto veci sa postupne zhoršujú u nejaky rok. Bojím sa že mi odchádzajú kĺby, skúsil som uz všetky rôzne doplnky na kĺby. Doktorka tvrdí vraj to je herx. Ale tie bolesti sú uz vyše roka zhoršujúce a praskanie som nikdy nemal. Prosím poradte mi čo si otom myslíte.

GejzaGere

Lajon: durovska lieci na zaklade ltt testov ktore ma skoro kazdy na borelu pozitivne, cize mas nejaku diagnozu = mozeme sypat atb, tieto testy maju vysoku falosnu pozitivitu = cize su pozitivne aj ked borelu nemas, navyse nevedia rozlisit medzi aktivnou a prekonanou infekciou, kto mate zaujem precitajte a pozrite si tieto linky: forums.phoenixrising.me
a www.dailymotion.com
z nich je zrejme ze tieto testy nie su urcujuce, takze preto si myslim ze sa jedna o biznis......samozrejme ze vsetko je o peniazoch ale tu je to citatelne aj pre prvaka na zs
lajon bol som v dost mizernom stave, roky, ale atb mi nepomohli, o borele viem myslim si ze toho dost, ale snazim sa urobit si odstup a drzat sa faktov, problem je ten, ze statni lekari na to prdia a nevedia o tom dokopy nic, este raz, nic! potom tu je zas par doktorov ktori z toho viacmenej tazia a obcas mozno pomozu

tubeno: ako som uz radil, skusit imunomodulaciu resp. riesit vsetko co eventuelne naburava imunitny system, myslim ze lepsiu radu co by ti mohla pomoct tu nedostanes, hlavne ked si uz nasupal toho do seba za vagon, zazraky typu zober si 500mg azi a 200mg doxy, zapulzuj enti a po 6 mesiacov sa dostanes z toho necakaj, u teba to uz nezafunguje

alissia

no liecis ju tym zle, ze roky do seba pchas svinstvo menom ATB, mam ju aj ja, ale co, aj tak je v poslednom stadiu a neliecim ju uz nijako, sem tam si nasadim atb,ked mi je najhorsie,ale proste to nevyliecis, ved tato choroba sa neda vyliecit, ja ficim na polyoxidoniu a na vitaminoch, alebo na nicom niekedy,ked mi je lepsie, napr, cez leto ma az tak klby nebolia, ale mam problemy s imunitou, ofukne ma a som chora proste strasne nieco, to mi znicila zdravie ta kur.....a....menom borela..a tak..ale je to cele zle.
polyoxidonium si nsadat a tiez vyluc cukor zo stravy( ja som vylucila cca na tri tyzdne)a celkom sa mi polepsili tie klby...skus to....nic ine neexistuje :)borelu nevyliecis a najma nie durovskej protokolmi, kt. do teba hadzu len stovky tisice atb :( znicil si si celeho cloveka a telo kvoli otmu...Ja som brala par mesiacov atb a ma rozbili na trosku.

tubenno

Liecim ju 2.5r, aele väčšina kĺbov sa ozvalo až časom počas liečby, únavu odkedy beriem polyocidonium tak moc nie. Aj sa dajú nejako obnpjt tie kĺby a chrbtica? Aký máš názor na klbovku?

Lion445

Ona borelka ako som uz pisal nieje sranda.... u niekoho napadne -len klby- to je ten lepsi pripad. Ale u niekoho napadne i mozog/CNS, miechu to je ten horsi pridap - moj, bud rad ze ju nemas v mozgu...
Liecba borelky je na dlho... neviem od kedy ju mas, odkedy liecis a odkedy si ju mal v tele -spiacu-, najme v klboch a nieco ju spustilo....
atb zaberu, chce to cas a najme ich brat stale, herxy mat nemusis... aj tak liecba zabera... mne praska snad vsetko uz roky,,, znicena krcna chrbtica atd... nieje to sranda... unavu mas ?

Tubenno

Stale berie pacientov. Lion alebo aj ostatní vedeli by ste mi odpovedať a poradiť na môj posledný príspevok ? :) Moc ďakujem

Lion4515

Vezme aj novych...

Gejza ? biznis ??? Keby si bol v takom zlom stave, ze nevstanes ani z postele... neskusil by si vsetko ? A co je to zaplatit az tisice eur za to aby si sa znova postavil z postele ? A lekarstvo nieje biznis ? Vsetko je biznis... Ty robis zrejme asi zadarmo...

srdiecko668

ahojte ludkovia vezme doktorka Durovska aj novych pacientov? mame mamu s smkou a hladame dobreho neurologa.... dakujem

tubenno

Ja to liečim už 2.5 roka u durovskej, za začiatku problémy boli len bolesti v prstoch(pokoji), nič čo by ma obmedzovalo. Ale postupom času sa to zhoršovalo a teraz už ma to obmedzuje, boli to (pri pohybe, v pokoji nie), sú to všetky kĺby a strašne praskajú, za posledné 3 mesiace sú to už všetky kĺby, predtým to bolo len v prstoch a členkoch. Mám pocit že odkedy užívam všetky možné klbovky (alavid, msm apod.) Stav sa len zhoršuje, doktora radi že užívať pri liečbe atb. Ale akosik mám pocit že sa borelka len množi, herxy nemám aj cez veľkú dávku doxy. Neviem či je na mňa atb účinná ? Môže byť borelka rezistentna ? Nemám užívať klbovku? Mám skúsiť prirdnu cestu ? Na imunitu mám polyocidonium a isoprinosine na viry. Viem že môže dôjsť k zhoršeniu počas liečby, ale keď nemám herxy a kĺby sa zhoršujú vo výžive tak neviem posúdiť ci je liečba úspešná alebo mi atb nezaberajú (vraj u 30%cosom čítal). Neviem čo mám robiť. Ďakujem ak mi niekto pomôže stymito otazkami.

Pag

Takto neskoro a napísať niečo také, nuž, čo už, jedy budú ešte toxickejšie, útoky zvierat budú častejšie. Kto vie aký má toto zmysel, v čom spočíva táto moja vlastná a nová konšpiračná teória?! Sad:-(

tiezmamborelu

pri borele nieje dolezite len brat atb a vitaminy ale hlavne zmena stravy... najpodstatnejsia vec je vysadit priemyslovo spracovany cukor ktory podporuje zapaly... ovocie sa jest moze ale len od 9 do 11... a s mierou... len atb a lieky nestacia na toto svinstvo..