Liecba boreliozy v Ausburgu

Kaido

Faith healer ktory radi ludom uzivat najvacsi synteticky odpad v podobe AD a este to aj obhajuje musi mat uplne vymletu hlavu farmaceutickymi spolocnostami, ktore nikdy nebudu chciet vyliecit, ci uz sarlatan alebo farm ojeb od doktorov je to jedno, ani 1 nepomoze.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

wayne999

faith healer ty musis byt s prepacenim strasne sprosta zena. Moja mamina ma boreliozu tiez parkrat bola u nas aj sanitka vecer ked jej doslo zle takze viem pochopit autorku temy ze si hlada poriadneho lekara co sa touto chorobou zaobera . Tato pliaga ludom sposobuje vazne zdravotne problemy a vysmievat sa o liecbe na mesiaci a podobne kraviny sa vobec nehodi.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

human

Len si pozistuj co najlepsie info a ked pojdes nahodou na kramare na infekcne tak sa nenechaj odbit.Pretoze ten kindermanagmenet co som tam zazil ma asi take skusenosti s boreliou ako ja s kozmonautikou.