Liecba boreliozy v Ausburgu

Kaido

Faith healer ktory radi ludom uzivat najvacsi synteticky odpad v podobe AD a este to aj obhajuje musi mat uplne vymletu hlavu farmaceutickymi spolocnostami, ktore nikdy nebudu chciet vyliecit, ci uz sarlatan alebo farm ojeb od doktorov je to jedno, ani 1 nepomoze.

Faith Healer

wayne...primitívna si hlavne Ty...písal som že som mal a nie mala, čiže som chlap...mám 49 rokov a mám s nejakými chorobami a aj s rakom skúsenosť...
defcon to vystihol úplne presne....skúsenosť s liečbou borélie v "Ausburgu" a nie v Augsburgu ako sa to mesto volá tu nemá abs. nikto....primitívne témy čo sem primitívi zakladajú a konšpirujú že neveria lekárom ale nejakým "liečiteľom" sa mi vôbec nepáčia a už som to sem písal že všetci predtým než navštívia tento web a napíšu nejaký prihlúply príspevok nech si láskavo naštudujú odborné články minimálne na "www.lovcisarlatanov.sk"... píšu tam lekári presne toto: :

Veríte, že všetky choroby spôsobuje prekyslenie organizmu?
Veríte, že takmer 100% liečbou rakoviny je vitamín C, alebo MMS, alebo sóda bikarbóna?
Veríte, že MMS je dokonalý liek na všetko?
Veríte že medicína a lekári sú stelesneným zlom a ich jedinou úlohou je udržovať ľudí chorých.
Veríte, že všetky infekčné choroby a očkovania vymyslela CIA v spolupráci s Bilderbergom a mimozemštanmi, aby sa ľudia na svete nepremnožili, a aby bolo na svete viac autistov, diabetikov, (doplňte chorobu podla ľubovôle)?

Nuž, potom je táto stránka určená práve vám. Aj keď treba povedať, že tu nenájdete nové „zaručené“ a „bezpečné“ spôsoby ako liečiť rakovinu či iné choroby pomocou látok, ktoré nájdete v kredenci.

Táto stránka má za úlohu pomôcť snahe skoncovať so záplavou NEmedicínskych nezmyslov, absurdít a očividných podvodov, ktoré sa dennodenne kopia a pribúdajú na rôznych weboch, diskusiách a fórach.

Snahou autorov je jednoduchou formou priblížiť ľudom skutočné fungovanie ľudského tela, mechanizmov fungovania chorôb, mechanizmov liečby a princípov medicíny ako vedy a zároveň poukázať na očividné nezmysly, či podvody, ktorými sa rôzni šarlatáni a pseudoodborníci snažia zlákať (často ťažko chorých) ľudí na rôzne podozrivé a často veľmi nebezpečné terapie.

Napriek názvu, ktorý treba brať s humorom ako veľa vecí v živote, našou snahou nie je vyvolávať nenávisť ani útočiť na osoby, zaujímajú nás len ich tvrdenia, teórie, argumenty, myšliekové smery a dôkazy.

Kolektív autorov tejto stránky tvoria lekári, zdravotníci a doktorandi z lekárskych a farmaceutických fakúlt, väčšina z nás sa venuje zároveň praxi aj výskumu. Články pre Vás píšeme často spoločne. Meno autora sa nachádza pod každým článkom, celú redakciu si môžete pozrieť na bočnom paneli.
Stránku vytvárame vo svojom voľnom čase, svojpomocne, z lásky k medicíne a vede a k rozširovaniu poznania a vedomostí.

„Neexistuje nič také, ako alternatívna medicína. Existuje len “medicína” a “veci, ktoré jednoducho nefungujú„ – tento výrok Tima Minchina je základným mottom autorov a týchto stránok vôbec.

Druhá základná filozofia našej stránky by sa dala zhrnúť v zmysle výroku Christophera Hitchensa: „Čo môže byť prehlasované bez dôkazu, môže byť odmietané bez dôkazu“.

Dúfame, že naša stránka pre Vás bude poučná, zaujímavá a v neposlednom rade občas aj zábavná.

takže toto je presen to čo tu ľudia praktizujú :"Čo môže byť prehlasované bez dôkazu, môže byť odmietané bez dôkazu“.
a to tu prevažná väčšina ľudí aj robí....

wayne999

faith healer ty musis byt s prepacenim strasne sprosta zena. Moja mamina ma boreliozu tiez parkrat bola u nas aj sanitka vecer ked jej doslo zle takze viem pochopit autorku temy ze si hlada poriadneho lekara co sa touto chorobou zaobera . Tato pliaga ludom sposobuje vazne zdravotne problemy a vysmievat sa o liecbe na mesiaci a podobne kraviny sa vobec nehodi.

Faith Healer

a my ostatní čo?? :-) /ja som Ťa aspoň presne nasmeroval...do AUGSBURGU....bez toho géčka by si tam nikdy nedošla :-)

Faith Healer

kindermanagement je jedna vec a lekári sú druhá vec... "nepleťte si pojmy s dojmy"
ja som mal tiež boréliu...ale po kliešťovi po jednom týždni som šiel kožnej...zobrali mi krv....tam sa nepotvrdila ale doktorka mi potom povedala, že ja som si tým istá že to borélia bola, ale v krvi sa potvrdí neskôr..a terbinafín to behom mesiaca vyriešil....čím skôr tým lepšie....to je pravidlo...rýchlo ju potvoru neutralizoval. po pár rokoch nemám zatiaľ žiadne problems

human

Len si pozistuj co najlepsie info a ked pojdes nahodou na kramare na infekcne tak sa nenechaj odbit.Pretoze ten kindermanagmenet co som tam zazil ma asi take skusenosti s boreliou ako ja s kozmonautikou.