Liecba boreliozy v Ausburgu

SimPatrik

Navstiv stranku na FB : Lymská borelioza, chlamydie,koinfekce, paraziti, viry a RS
Tam ti urcite budu vediet povedat vsetko okolo bereli a jej lieceni aj v zahranici aj na slovensku ci cesku ;)

Rene1337

Liecba v nemecku je draha a dost podobna ako u dr durovskej ba,dr kubal v prahe kozma je v ba tiez podavaju ti dlhodoby atb protokol plus bilinna liecba ja osobne ma tvojom mieste by som zvolil kozmu ten je asi najvacsia kapacita ty co s tym ochorenim nemaju ziadnu skusenost ti tu budu pisat same bludy a uatipacne komentare bca klinika je moc draha nedoplatis sa tam pustaju ti tam intravenoze na striedacku antibiotika boreliozu mam prestudovanu od hora dole najvacsi odbornik je dr klinghard ale u neho keby si chcela tak je cakacka aj 3roky a normalny clovek sa k nemu nedostane.

Marysia

Jasné, každý druhý trpíme boreliozou, jasné. Nakazili sme sa nedokázateľným výrusom od kliešťa. Verte si tomu aj ďalej. A áno, budeme vynakladať nemalé prostriedky na tzv. "liečbu" v zahraničí.

Defcon

Chora, len sa nepaprc. Faith ma pravdu. Percento pravdepodobnosti ,ze nejaky obcasny navstevnik tejto stranky ma skusenosti s liecbou borelie v Augsburgu je nulove. Takze nie Faith ,ale Ty si mimo.
Ked uz, tak doporucim ist cestou FB , napr skupinu SLOVACI V MNICHOVE. tam mas omnoho vacsiu pravdepodobnost ,ze ti niekto poradi s takymto problemom.

chora999

faith healer dufam ze ked budes potrebovat vazne poradit na tomto fore tak ti niekto odpovie rovnaku kravinu ako si tu napisal... ked nemas napisat nic inteligentne ani k veci prosim nereaguj na temu dakujem

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.