Preco nechudnem?

Príspevok v téme: Preco nechudnem?
MartinaS

Ahojte, viete mi niekto vysvetlit preco nechudnem? Pribrala som 3 kila a rada by som sa ich zbavila. Dnes je to 9. den, co sa stravujem relativne zdravo. A neschudla som ani gram. Dokonca dnes mi vaha stupla o kilo. :D Moja strava pocas tychto dni sa skladala na ranajky: ovocie (melon cerveny, alebo zlty, cernice, banan + tvaroh + med) - rozne variacie. Obed: zelenina upravena na woku + kuracie maso + pseno, pripadne len 100% celozrnny chlieb natrety jemnou vrstvou masla a platok sunky a veela vela zeleniny. Vecera: kesu oriesky, tvaroh a banan, pripadne celozrnny chlebik na podobny sposob. Ziadne sladkosti a podobne. Vcera som mala trosku zvlastny jedalnicek. Na ranajky som mala platok pizze, ktora tu strasila este od soboty. Na olovrant som mala cernice. Na obed dve vajicka s paradajkami. A vecer som varila paradajkovu polievku ( cerstve paradajky, mrkva, sol, peper, bobkovy list, kusok masla a chilly) - mala som jednu velku misku s troskou syru. Dnes na vahe + kilo. Denne vypijem okolo 2,5 litra vody a sem tam aj nesladene bylinkove caje, pripadne vodu s citronom, alebo voda + citron + mata + med. A este jedno presso denne. Ubytok na vahe? 0kg Nejake rady prosim. :)

Alana791326

Nehnevaj sa, moja, ale ty toho skonzumuješ strašne veľa. Takto veru neschudneš. A ani "zdravá strava", ak jej je také obrovské množstvo, už nie je zdravá.