Preco nechudnem?

Príspevok v téme: Preco nechudnem?
MartinaS

Ahojte, viete mi niekto vysvetlit preco nechudnem? Pribrala som 3 kila a rada by som sa ich zbavila. Dnes je to 9. den, co sa stravujem relativne zdravo. A neschudla som ani gram. Dokonca dnes mi vaha stupla o kilo. :D Moja strava pocas tychto dni sa skladala na ranajky: ovocie (melon cerveny, alebo zlty, cernice, banan + tvaroh + med) - rozne variacie. Obed: zelenina upravena na woku + kuracie maso + pseno, pripadne len 100% celozrnny chlieb natrety jemnou vrstvou masla a platok sunky a veela vela zeleniny. Vecera: kesu oriesky, tvaroh a banan, pripadne celozrnny chlebik na podobny sposob. Ziadne sladkosti a podobne. Vcera som mala trosku zvlastny jedalnicek. Na ranajky som mala platok pizze, ktora tu strasila este od soboty. Na olovrant som mala cernice. Na obed dve vajicka s paradajkami. A vecer som varila paradajkovu polievku ( cerstve paradajky, mrkva, sol, peper, bobkovy list, kusok masla a chilly) - mala som jednu velku misku s troskou syru. Dnes na vahe + kilo. Denne vypijem okolo 2,5 litra vody a sem tam aj nesladene bylinkove caje, pripadne vodu s citronom, alebo voda + citron + mata + med. A este jedno presso denne. Ubytok na vahe? 0kg Nejake rady prosim. :)

Tomas12345

Nechudnes lebo tvoj jedalnicek je katastrofa.

1) V prvom rade je chyba ze si sa uchylila k takejto hladovke kedy nejes normalnu stravu ale len nejake male jedlá. Takto docielis len to že budes mat v tele nedostatok vitaminov a mineralov. Týmto akurát docielis toho že ochorieš.

2) Nechudnes preto lebo jes vela sladkeho ( med, ovocie,) Fruktoza je pritom rovnako kaloricka ako glukoza v sladkostiach. Navyse jedavas aj mucne jedla ( celozrnny chlieb ).

3) Ak chces schudnut tak postupne vynechaj mucne jedla a cukry jedz v mensom mnozstve. Ostatné jedz v normálnom mnozstve.

MartinaS

Lenze ja praveze takymto stylom som jedla aj predtym a schudla som, prave preto nechapem preco tentoraz sa nic nedeje. Rozdiel je len v tom, ze vtedy som cca hodku denne cvicila, teraz sa mi nechce v tychto horucavach, ale asi zacnem. Nic ine mi neostava. A k tym orieskom, dam si desat kuskov kesu, nesolene, neprazene. Az taka katastrofa to snad byt nemoze. :)

kacerdonald

nechudnes lebo to ani velmi nema zmysel pri tvojej vahe/vyske. Kolko mas rokov? A ta strava, za mna katastrofa. Takato strava ti skor spomali metabolizmus. Ak chces chudnut musis ho nastartovat a zrychlit. To trva aj tyzdne. Za 9 dni vobec necakaj zmenu. Pocas dna, az do poobedia potrebujes v kazdom jedle aj sacharidy. Ak chces chudnut tak jedine ovocie co odporucam su maliny, cucoriedky, cernice. Ostatne ovocie ma vela cukru. Z melonu na ranajky toho vela do tela nedostanes. Len vodu a cukor. Oriesky na veceru su na priberanie a nie chudnutie. Porad sa s nejakym odbornikom kym zacnes s nejakou dietou lebo ocividne nevies co robis.

MartinaS

Ale ja sa netrapim, mne takato strava vyhovuje, citim sa fajn. Aj co sa tyka pleti, musim si davat pozor na to co zjem, takze ja to mam 2 v 1. Akurat som mala blbe tri mesiace, same stresy, negativna nalada, jedla som somariny a vaha stupla. A mne sa to nerozlozi rovnomerne po tele, mne to ide vsetko do brucha a bokov, proste citim to tam a nevyzera to dobre. Rada by som sa vratila k tym 56 kilam a bude to fajn, celu zimu som mala fajn postavu a teraz na leto toto. Asi zacnem drzat hladovku :D.

A tofu a soju nemam rada. Soju tak maximalne ako omacka na spagety. :)

Alana791326

A prečo chceš schudnúť? Veď si akurát, až chudá! Odporúčala by som ti normálnu stravu - na obedy varené jedlá a nie chlieb. A vieš, ani metabolizmus nie je rovnaký u rôznych ľudí a mení sa aj vekom, u starších ľudí sa spomaľuje rýchlosť metabolizmu. Jedz, čo ti chutí, netráp sa diétami.

Tpomozem

Ahoj, aj ked sa vsade pise ze rano je dobre jest ovociep...nie je to celkom tak...odporucam radsej rastlinne bielkoviny(soja, tofu) so zeleninou alebo celozrnnym chlebom(domaci kvaskovy je najto). Na desitau (okolo 9tej 10tej) je dobre dat si ovocieto...najlepsie bobulove ovocie(cucoriedky...).ORechov denne max hrst a pridat trochu pohybu. Pred cvicenim sacharidy a tuky+nejake bielkoviny a po cviceni najma bielkoviny a mikorziviny (zelenina). Vela vody a jest pravidelne. No najma odpozoruj sama na sebe co ti vyhovuje

MartinaS

Neviem no, mne to zas az tak vela nepride. Ranajky: omeleta z 2 vajicok a uhorka, obed 2 platky celozrnneho chleba s maslom a sunkou a paradajkami. A vecera cerveny melon napr.

Potom ludia co jedia 4 rozky na ranajky, na obed vyprazany syr s hranolkami, pomedzito nejake sladkosti a na veceru este nejaka teple jedlo, ti potom kolko jedia? :D

Alana791326

Veru veľa. A samé veľmi kalorické potraviny (kešu oriešky, tvaroh, med, vajíčka, banán....). A za celý týždeň si jedla iba paradajkovú polievku?