Nizke sebavedomie? Prečo

Príspevok v téme: Nizke sebavedomie? Prečo
Gddfgcr

Mam sice iba 15 rokov no neskutocne nizke sebavedomie... Kazdy den ked vstanem mi napadne aka som ja skareda uplne hroznu postavu mam co s toho ze na tvari celkom fajn vyzeram ked ta postava je uplne hrozna meriam 170 cm mozno aj viac a mam 69 kg som tučna čo vam poviem mam strie na stehnach a na bokoch na zadku strie aj na nohach na chrbte vyrasky a to ze si musim pomaly kazdy den holit nohy ani nehovorim proste je to desne a neviem sa s tym zmierit aj by som chcela nieco so sebou robit ale nedokazem to za kazdym razom spadne chcem schudnut ale nedokazem to chcem byt pekna ale nedokazem to... Je to hrozne a nechapem vobec prečo... Ked vidim dnesne krasne dievcata ktore maju dokonalu postavu dokonale vyzeraju az mam chut sa neukazovat nikde

orol1

najst si konicky a toto neriesit. kazdy nejak vyzera. pozri ako rozne vyzeraju ludia v inych krajinach. a este, krasa je aj tak inde.

LukasTakSaVolam

Ešte doplním, máš dve možnosti, buď nájsť pozitívne veci v tom čo máš teraz, alebo nájsť spôsob ako by si mohla mať radosť z toho cvičenia, keď takto nedokážeš byť spokojná. Vyplakávanie nepomáha, musíš sa zamyslieť nad tým čo by mohlo pomôcť a skúsiť to.

LukasTakSaVolam

Problém je jedine v tvojom myslení, nikde inde. Aj tučnejšie dievčatá sú, ktoré sú sebavedomé. Veľa z toho robia aj tie sociálne siete, televízia atď. kde sa ukazujú spoločnosťou udávané ideály, ktoré sú ale bežne nereálne.

Xxxxxxxxx

Tiež som niečo také zažívala približne pred rokom, myslela som, že je nemožné to zmeniť a teraz po roku keď sa pozriem do zrkadla viem, že to nie je ešte úplne perfektné, ale už mi na tom nezáleží tak ako pred tým, naučila som sa mať rada samú seba, naučila som sa zdravo jesť, cvičiť a už to nevnímam ako obmedzovanie, ale ako dobro ktoré robím pre seba.. skús začať postupne, že obmedziš sladké a vyprážane a jedz viac zeleniny, pi viac vody, dlhé prechádzky a ono to pôjde

Pag

Každý človek má svoje silné stránky a svoje slabé stránky a v tomto ohľade nieť žiadnej výnimky. Viac si o tom všetkom naštuduj, natrénuj, ak chceš byť v tomto odbore top. Pýtať sa náhodne náhodnými otázkami náhodných ľudí o náhodnej téme na náhodnom fóre. What´s the difference between me and you?!