Tabletky chudnutie

Príspevok v téme: Tabletky chudnutie
Stotridsar

Dobry vecer.
Moja manzelka dost pribrala po porode trojiciek. Mne to neprekaza,paci sa mi tak ci tak. Ale ona nie je so sebou spokojna. Ma 35 rokov... Uz nie je najmladsia tak jej metabolizmus nefunfuje ako mladym. Dietuje, no kvoli nadvahe je dost obmedzena v sporte. Strasne ma trapi ako sa nenavidi. Preto sa chcem opytat na nejake tabletky alebo skusenosti v chudnuti ako dat dole kila. Neviem presne kolko ma nadvahu. A uz vovec netusim kolko vazit chce. No na nete som nasiel nejake tabletky flytorin ci ako sa volaju za 30-40€. Objednal by som ich ci to stoji tolko alebo tolko. Len ci to zabera? Neviem. Ak mate nejake overene typi,poprosim.

munz

žiadne tabletky nefungujú, ale aj tak mi to pripadá len ako snaha o reklamu na flytorin? :-) (nebudem to opravovať na správny názov prípravku, ale myslíš tú predraženú jablková šťavičku?). Na takéto témy sa zvykli pýtať ženy a nie manželia :-) A skúsenosti si nájdeš na fóre dosť, len sa musíš zamerať na reálne veci, ako je strava, pohyb a nie nereálne ako tabletky, keby fungovali všetci by o tom vedeli a boli by štíhli...

vikic11

Ahij tabletky na chudnutie nikdy .Nevieš čo v tom je a končí to v 75 percentách smrtou.Ak chce schudnúť nech vyskúša keto diet.Je to príjemna forma chudnutia sú tam napríklad aj palacinky a podobne.Je to celkom bezpečná forma chudnutia