Stehniska

SUhlasiiim

Áno @stehniska má pravdu treba sa záťať a mat väčší výdaj ako príjem to ale neznamená nejesť na to pozor!!! Tak sup za vysnívaným telom v ktorom budeš šťastná!

Stehniska

3:Alebo ja veľmi obľubujem kickbox,aj keď sa takých športov ženy boja čo nechápem.Taktiez som skúsila pole dance. Je toho naozaj veľa pozri čo tvoje mesto ponuka,stiahni kamarátku a spoj prijemne s užitočným.Samozrejme ak budeš mať tréning 3x do týždňa 1hodinu a zvyšných 23 budeš sedieť na gauči je ti to úplne k ničomu. A Nieje to tak ťažké ako to vyzerá,najťažšie je začať. Veľa šťastia!

Stehniska

Ok orezalo mi to znova tak pošlem pokračovanie:DNo a ďalej nájsť si druh pohybu,ktorý ťa bude napĺňať-ideálne kardio. Dnes je možnosti naozaj veľa určite nielen beh. Okrem bicykla,korčúľ môžeš skúsiť plávanie,alebo skupinové tréningy-dnes veľmi obľúbenú zumbu,pilates,aerobik z tých neznejsim pohlavím obľúbené

Stehniska

Z nejakeho dôvodu mi orezalo cely príspevok tak skúsim znova . Zlatino v prvom rade mysli na to,že sa nedá schudnúť len zo stehien.A že to nieje proces na týždeň,ani dva. Ak si typ človeka,ktorému sa ukladá tuk zväčša do dolných partií tak najskôr pôjde dole bruško,prsia,ruky a podobne,ale netreba to vzdávať,lebo to vôbec nieje náročné. Takže v skratke: Mysli na základnú a jednoduchú pointu chudnutia.. dôležité je mať menší príjem ako výdaj. Čiže na prvom mieste je určite úprava stravy-ideálne by bolo počítať si denný príjem(kalórie:)).(Ak by si potrebovala pomôcť v zmene jedálnička môžeš sa mi ozvať

dobreuz

Tak ja mám 68 kg, čiže ja chudnúť nepotrebujem, ja behám kvôli kondícií. A áno, je potrebné upraviť stravu, ale to ani písať nemusím že treba vylúčiť nasýtené mastné kyseliny a obmedziť cukry, to je samozrejmosťou a ešte zvýšiť príjem bielkovín, keďže poriadne zasýtia.

lujza777

tiezsombolatucna predpokladam ze si schudla kedze sa volas ako sa volas :D.."bola som tucna"...takze uz niesi....a ano ja viem ze v starsom veku to ide tazsie ale da sa schudnut vzdy :))))

tiezsombolatucna

ako som predpokladala :-) v 19tke schudnut nieje problem :-) to ma este vacsina ludi super postavicku bez vacsej snahy.... moze sem tam aj zhresit... ale vekom po detoch atd to uz tak lahko nejde dole...

lujza777

dobreuz tiez obcas chodim behat :) a tiez mam 19 rokov :D a potrebovala by som asi tak 7 kil schudnut ale nemyslim ze sa to da len samotnym behanim , treba aj stravu zmenit ale ja mam velmi rada sladke takze sa musim nejak premoct uz konecne :D...preco vsade radis ako treba behat a o strave nepises nic , ved predsa pri chudnuti je 70 percent strava a 30 percent pohyb

dobreuz

Áno, som chlap (ec) a mám 19 a chápem, že pri detiskach sa ťažko niečo dá... Ale čo sa tak skúsiť ísť večer behať, vtedy idú do postele a vy môžte vybehnúť na 1,5 h - to dáte aj 20 km za ten čas a hotovo. Lebo liposukcia je drahá a tuk sa vám časom aj tak môže vrátiť späť.